• Komentatori
    Matero moja draga, pa radije ću slušat ženino zvocanje nego gore navedene "komentatore"
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Ja bih molio te hakere da mi napišu staru lozinku, jer mi je spremljena i nemam pojma koja je, automatski mi se popuni prilikom prijave. može i u inbox. Hvala.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    I meni se isto javio, poslao sam mu sve što je tražio, ali nikad nikakve novce nije uplatio. Očigledno je u pitanju nekakva muljaža.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Boli me k ionako nisam član znao sam da će kad tad isplivati moji privatni podaci i nisam zbog toga želio davati podatke da danas sutra budu javno dostupni. Lp
  • Zona Dinamo Podcast - Prijedlozi
    Ne treba licitirati imenima, već pozvati eminentne ljude nadležne za aktualna i goruća pitanja oko klubamasacusec

    Tako je. Ja sam se malo zaletio kad sam rekao kako želim Bobana.

    Sad ću se ispraviti, na Zoni Podcast želimo:
    • Predsjednika kluba
    • Članove uprave
    • Predsjednika, zamjenika predsjednika, te sve članove nadzornog odbora
    • Trenera
    • Pomoćne trenere
    • Igrače, s tim da prednost imaju igrači s većom minutažom.

    Nadam se da je ovaj moj prijedlog dobar i da će ga cijenjeni podcasteri uvažiti i voditi se njime prilikom slaganja rasporeda za sljedeće epizode.
  • Zona Dinamo Podcast - Prijedlozi
    što biste željeli vidjeti od iduće sezoneNiko1986

    Želimo Bobana u studiju!!!
  • Transferi - rasprave
    Šta ste se u temi transferi uhvatili Vidovića, pobogu?! Više me zanima mišljenje na ove neke glasine da je Dinamo zainteresiran za Modrića. Što na to vele forumski zgubidani? Za, protiv, svejedno...?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Magarad navodno prati Gonzaleza iz VukovaraSibirski plavac

    Pratim i ja Džesiku Albu na instagramu
  • UEFA Europska Liga 2026./2027.
    tako je EL postala slabija za nekoliko jakih evropskih timovaNerminB

    EL je dosta oslabio sa novim formatomHectorharatti

    Naslovi u novinama i portalima 26./27.5.2027.:
    GNK Dinamo pobjednik nikad slabije Europske Lige!
  • 1.HNL 2026./2027.
    Nisam očekivao da će mi ova tema krajem petog mjeseca 2026. godine biti ovako zanimljiva i dobra

    pig-funny.gif
  • Transferi - rasprave
    Jel se zna koliko smo mi na kraju platili Belju?Netkos

  • Bruno Goda #3
    Sad je okDroljo

    Tako su i za Stoku govorili poslije svakog napuštanja komune
  • Bruno Goda #3

    Ja ne znam koji k ti je bio prije par tjedana pa te nije bilo na Zoni jedan period (@Pacho barem najavi odsustvo), ali Zona s tobom i bez tebe definitivno nije ista.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Recite da sam ludMikina lijeva kopačka

    Lud si.