• Dominik Livaković #40
    Ljudi moji, Livaković opet ništa nije pokazao, ne znam zašto smo ga dovodili, a još manje će mi biti jasno ako ga se budemo trudili zadržati. Možda nije do njega, možda je do Bobana, do Kovačevića, cijelog stožera, ali...

    Vrhunski golman spašava ekipu, a ja nisam vidio niti jednu situaciju di nas je Livaković spasio.
  • 1.HNL - 31. kolo - Istra 1961 - Dinamo Zagreb - 22.04.2026. - 20.15h, Stadion Aldo Drosina, Pula
    Užas. Vodimo 0:1 i umjesto da dignemo tempo i natrpamo im jedno pe-še-sedam komada, mi dižemo ručnu, kontroliramo ritam i do kraja poluvremena smo na samo nula dva.

    U drugom poluvremenu ista stvar, čak smo i primili gol, koji je, srećom, opravdano poništen zbog zaleđa. Zamislite da nije bilo zaleđe pa da smo na 5 kola do kraja na +13 s pobjedom od 1:2.

    Čak smo s posjeda od 70+ spali na na ispod 60%. Livaković ništa nije pokazao, ne znam zašto smo ga dovodili, a još manje će mi biti jasno ako ga se budemo trudili zadržati. S ovakvim načinom igre i Žnuderl je dovoljan, Filipovića da i ne spominjem. Ma, i Nevistić bi bio...ajd, on ne bi, ali jasno je na što ciljam. Igra u kojoj protivnik ne puca po golu, u kojoj smo pasivni, u kojoj ne dominiramo 104 minute jednostavno nije stil Dinama. Jesam za Bobana, vjerujem mu, ali ovo je dugoročno neodrživo.

    A sad glavu gore i protiv Varaždina pokazati pravo lice.

    Ajmo Dinamo, nema predaje!
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Danas me policija maksimalno ispizdila. Morao sam se negdje ispuhati nakon svega. Njima posvećujem današnju aktivnost. 1312

    Screenshot-20260421-211946-Strava.jpg
  • 1.HNL 2025./2026.
    Nakon ove utakmice najžalije mi je Vukovara
  • 1.HNL 2025./2026.
    Dinamo 7:0 Osijek

    8 dana kasnije:
    Rijeka 0:2 Osijek
    gaTeDZG

    Jbt šta bi mi tek uradili Rijeci. Jedva čekam utakmicu!
  • 1.HNL 2025./2026.
    Sad će im ovaj neiskorišteni penal srušit prosjek one statistike bodova sa penalom/crvenim vs. bez

    Inače, Šego je s ovim promašajem definitivno odustao od hvatanja Belje za najboljeg napadača Lige
  • Shit of the day
    Ne znam, ja gledam to ovako.

    Da igraju Hajduk - Brondby, navijam za Brondby.
    Da igraju Rijeka - Brondby, navijam za Rijeku.

    Valjda to znači da mi je Hajduk rival, Rijeka ne.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Gradski stadion Zagreb?


    Genijalno! Ge ni ja lno!
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Sada je u Imotskom oko 400.ImotskiNKDZG

    Očito većina od njih 400 nisu uplatili članarinu za ovu godinu.
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Ostatak tvog posta odaje da i nisi bašDendle71

    A šta ću, moram prestati gledati Viniciusa, Camavingu i ekipu...
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Vjernik sam, kršćanin, katolik. Smatram da je Bog stvorio čovjeka.

    Kad gledam Real Madrid, sva moja vjera pada u vodu i postajem uvjeren da je čovjek nastao od majmuna. A pogotovo crna rasa, ona je nastala od onih majmuna koji su psihofizički zaostajali.