ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • HNL - 18. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 20.12.2025. - 17.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    3 stopera i 3 defanzivna vezna,jel to igramo protiv Barce možda
  • 1.HNL 2025./2026.
    Marešić i Scott su različiti stoperi.Marešić je bolji u iznošenju i izgradnji igre,Scott je bolji u skoku,duelu i postavljanju.Sve ovisi kaj ti treba,i kaj trener više preferira.Mi imamo odličnu kombinaciju stopera i ne bi nikada mjenjao Scotta za Marešića a uostalom imamo već takav tip stopera u Galešiću koji je bolji za klasu
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Jurki
    Za 1.5 milja na 60 rata :rofl:
  • Transferi - rasprave
    ↪Efes Pilsen
    Pa neka ide,15 + bonusi,hočete nečete
  • Transferi - rasprave
    Ja bi prodao Morisa za 15 + bonuse ako Inter ga baš želi
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪Keyser Soze
    Pa nezasluženo je bilo 3-0 jer je trebalo biti 5-0
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Kaže Kova jednu,dvije doselekcije.Kažem ja sa kojom lovom,ili će Boban ostaviti spaljenu zemlju iza sebe
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪Olmic
    Ne treba Boban priznati grešku jer svi znaju da je pogrješio pa i on sam
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    malo života niste na karminama — serbus

    Kako igramo i jesmo
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Pobjediti ove sljedeče 2 tekme pa vidjeti kaj če Zvone napraviti u zimskoj pauzi nema nam druge
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪Danko
    Danci :lol:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Xpert1992
    Nije Goda bio bezveze na klupi u Rijeci i kada je bio zdrav
  • UEL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs. R.Betis - 11.12.2025. - 18:45h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Ako Zvone nema spremnog nekog drugog onda nema smisla mu doati otkaz prije zimske pauze
  • UEL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs. R.Betis - 11.12.2025. - 18:45h - Stadion Maksimir, Zagreb
    A najgore je što ovi ako baš žele mogu nam dati još 3 komada.
  • UEL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs. R.Betis - 11.12.2025. - 18:45h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Orc123
    Vidiš da nemaju automatizme u 433 formaciji,kako će onda igrati 352 ako uopče nisu to uigravali
Home » mrgud
More Comments

mrgud

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo