ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪Jos-Optimus
    Ja sam za to da mu se pruži prilika ako dođe pa cemo vidjeti.

    Mislili smo da su nam nepotrebni i Bakrar i Zajc i Goda koji je solidan.. imamo sposobne ljude u upravi tako da sam miran sto se transfera tiče jer Zvone kuha
  • Transferi - rasprave
    Ne znam koji je pobrao više hejta između Radeljica i Tabinasa :lol:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ide tetovaža sedmog mjesta na kraju sezone. — marcio amoroso

    Sempre Forza Hull City
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Jos-Optimus
    U slucaju da Stojkovic nastavi ovako do kraja sezone možda ali mislim da ga se ne bi zvalo ni da je imao prime KDB sezonu.

    Prvo treba ispraviti nepravdu i pozvati Belju na SP i Mišića barem jednom do kraja karijere.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Tottenham uzeo 3 boda u L Clásicu ali ostaju u zoni ispadanja
  • Ostali Sportovi
    Nisam nikad volio onog jebenog LeBrona — Dr Hofmann

    Također i nikad necu ali mi je zanimljivo pogledati ovo kad igra sa sinom u istoj ekipi.

    LeBron i LeSperm su jucer skupa 34 poena ubacili :fire:
  • Transferi - rasprave
    Poslat ću ti private odgovor. — Haza

    POV Omake inbox nakon ovoga
    giphy.gif
  • Transferi - rasprave
    Snijeg ce past — austrijanac

    Možda nam se onda Cordoba vrati
  • Nogometni Podcast
    kaze Los da je bezobrazno od Dalica takav odnos prema HNLu i Belji — ZG plavi 01

    Y6cOnP.jpg
  • Transferi - rasprave
    oko deset milijuna eura — Omake

    Gledam njihov TM i svake godine uzmu minimalno jednog igraca u vrijednosti 10+ milijuna tako da mi se to cini realno samo Domingueza ne bi dao za ispod 15 nikako.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Treba zvat Belju umjesto Irana
  • 1.HNL 2025./2026.
    Vrhunac ce im bit ako dobiju pola milje za mjesto na dresu — NitkoBitan

    Sad ce im ukrajinac napravit neku piramidalnu TovarCoin shemu i eto para brale
  • 1.HNL 2025./2026.
    Dinamo ce za par dana postati prvak, a oni su brzo morali smisliti nesto da se pise o njima.

    Kad vec Aspinall i clanak o manjku motivacije nisu bili dovoljni onda neka dode crypto milijarder :fire:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Rafa Benitez ostao bez posla. Odabir Jagusica iz dana u dan postaje sve bolji :clap:
  • Luka Stojković #7
    Slika je teski aura farming
Home » GOAT
More Comments

GOAT

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo