Ja sam za to da mu se pruži prilika ako dođe pa cemo vidjeti.
Mislili smo da su nam nepotrebni i Bakrar i Zajc i Goda koji je solidan.. imamo sposobne ljude u upravi tako da sam miran sto se transfera tiče jer Zvone kuha
Gledam njihov TM i svake godine uzmu minimalno jednog igraca u vrijednosti 10+ milijuna tako da mi se to cini realno samo Domingueza ne bi dao za ispod 15 nikako.