• Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Jamnička je mineralna, ostalo su vode.

    Mercedes je auto, ostalo su vozila.

    Njemački ovčar je pas, ostalo su đukci.

    Životna filozofija mog ujaka

    @Droljo Apsolutno se slažem, Japanci su zakon. Za mineralnu mu dajem podršku, a za pese ne. Iako sam imao ,,Švabu" i fakat su posebna bića (i naravno da se zvao Luksi)
  • Luka Stojković #7
    Sad protiv Kryvbasa tri poteza Luke koje ne može baš svaki igrač napraviti: peta za Hoxhu, ubac vanjskom i ona lopta za Varelu sa naše polovice. Mali je igrač kakvog jednostavno treba ,,istrpiti". Ili će za pet godina igrati u Rudešu ili u Bayernu. Ako mu se poboljša čuveni s FM-a Decision Making, onda govorimo o top igraču. Išli su sad na pripremnoj on, Kulenović i Vidović u kontru 3 na 4 i bezveze je pucao s dvadesetak metara, morao je dati loptu na stranu, ponekad nepotrebno izgubi loptu itd, ali, po meni, takvi igrači su drugačiji, a sad što će bit s vremenom, Bog dragi zna. Ali talent je tu, to valjda svi vidimo

    @Zagi A to je, nažalost, istina. Jedino ,,poboljšati" se to, po meni, može s iskustvom i vremenom. Pojednostavi, odigraj nekad iz prve, vrati natrag ako nemaš neko rješenje naprijed, ne može svaki put bit Champagne nogomet...A 10000% sam siguran da se s njim radi na treninzima i video analizama, a opet, hoće li će to dati rezultate...Zato velim, ili Rudeš ili Bayern
  • Nogometni Podcast
    Ajme majko mila, sad mi je YouTube Shorts uletio taj klip(Podcast Inkubator)...Ne pratim tu scenu podcasta toliko, ima ih baš previše, svi živi su neki podcasteri danas. Ali ko je ovaj pederkasti jazavac? Je li to ta intelektualna gromada i vrhunski poznavatelj nogometa? On je ekstremno protiv piramidalnog ustroja kluba...Pa kakve su to budalaštine, da ne psujem sada bezveze, izbrisao sam baš par sočnih. Doslovno je Boban neki dan opisivao kako funkcionira klub prilikom dovođenja igrača, i onda se pojavljuju ovakvi trogloditi. Usporediti Bobana s Mamićem, i to još na taj kvaziintelekltualni preseratorski način može samo teški jazavac.

    Edit: Majko Isusova...Loss the Boss. Ne mogu vjerovati. Mesijanski je lik debilan
  • Ostali Sportovi
    Bravo Usyk, kakav boksač
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    HRT 3 je spaljen skroz, sad tri lika u emisiji Posebni dodaci imaju ozbiljnu debatu o Chucku Norrisu. I sad opet Heroj protiv terora, pa Plaćenik u ponoć, glavna uloga:

    IMG-20250719-221508.jpg
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    IMG-20250719-210622.jpg

    Mali odmor od nogometa, film s božanstvom je na HRT 3.

    Nestali u akciji. Zapalit ću se od sreće kakav spektakl

    @vjeko1701 Ne znam da li sam spreman za nastavak odmah, još sam pod dojmom prvog dijela
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Ali Mišić opet u livadu :rofl:
  • Gonzalo Villar #6
    Jel pretjerano reći da mi je ovaj čovjek topčina ovako na prvu, i da me podsjeća na Pirla pomalo
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Iako je suludo neke zaključke izvoditi iz ovakve tekme, ipak se vidi razlika u volji i želji igrača, agresiji, pokušavaju igrati brže. Mislim da bu ovo bilo dobro, ali još me pere anksioznost od prošle sezone, ne mogu više, daj taj Osijek pa da krene prava stvar
  • Shit of the day
    Zorko je u kurcu zato kaj ga se ne percipira kao prvi odred tatine bojne, tu su ipak Blažičko i Lesički br 1...Kakav je to iskompleksirani jazavac majko mila. Vjerojatno ima postere od Mamića u prirodnoj veličini i drka na njih svaki dan.

    Ko god ima obraza nakon današnjeg intervjua uopće ići pokušati stavljati nekakve znakove jednakosti ili nešto slično, je zla, pakosna i jadna osoba. I nije navijač Dinama, nije, pa nek se ljuti ko hoće. O radu Bobana i ove uprave će suditi rezultati (što je i sam Boban više puta rekao), a ne Zorko jebeni ili topli pelin novinari
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Nisam emotivan majke mi...

    ,Sve što mi bude, bit će mi s mojom klubom. Sve što mi bude, bit će mi s mojim narodom".

    Bez trganja košulja, bez arlaukanja. Jasan, koncizan ali i bez demagogije. Pogledao sam ovo u jednom dahu, ne vjerujem da je trajalo 41 minutu.

    ,,Dinamo je prevelika institucija da ga se personalizira s bilo kim".

    Bit će grafita
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Oba su pala četnika večeras, neka im je teška noć
  • Tier list Dinamo 2025 v2
    Sjećam se pripremne utakmice na Hitrecu protiv Olimpije kad je došao Morales. Pun Hitrec, još su došli navijači Olimpije na utakmicu (mislim da su došli nakon što je već dosta trajala utakmica), pa je bilo lansiranja svega i svačega prema njima.

    Još lik zabije gol, izgledao je kao Riquelme za siromašne. Ne sjećam se više baš svega oko njega, mislim da je neki ludi potres bio u Čileu, pa se nakon toga lagano gasio. Ali imao je onu oldschool vibru desetke.
  • Scott McKenna #26
    A kaj drugo nego svu sreću našem pasjem Škotu, još je prvi u povijesti Dinama. Ne očekujem nekog španjolskog ili brazilskog haklera, nego Highlandera koji brani plavu boju do zadnje kapi krvi.

    Imam žena, ali ne ko McKenna. Udri Scotte, svima im jebi sve po spisku