Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo Kao netko tko je prošao svakakve gluposti u životu, kocku smatram daleko najgorom i najpodmuklijom ovisnošću. Srećom, nije me dovela u bezizlaznu situaciju, prestao sam s tim kad sam previše zavolio ,,Njegovo Veličanstvo" - rulet. Meni je sve drugo Mickey Mouse kockanje, na ruletu bi mogao potrošiti Dinamov godišnji proračun u pola sata. I, iskreno, grozim se kad vidim koliko su kladionice (koje su već sad lagano i kockarnice) ušle u svijet sporta. Pogotovo sad kad je, kockanje i klađenje otišlo online, što je jedna nova dimenzija, apsolutno opasnija i pogubnija od fizičkog casina/kladionice. Nevjerojatno mi je da netko može spržiti npr plaću na mobitelu u par minuta. Je, postoje sad od ove godine nova pravila, ali vjerujem da pravi kockar to vrlo lako zaobiđe. Ne bi volio da je Dinamo na bilo koji način povezan s nekim iz te ,,industrije", ali izgleda da je to danas neizbježno. I slažem se da ovakve rasprave vode do nekad nepotrebnog moraliziranja, jer zašto onda bi npr alkohol se mogao oglašavati, i onda se ulazi u beskonačan vrtlog, ali opet, osobno nisam obožavatelj kladionica/casina kao direktnih sponzora Dinama.