• Ostali Sportovi
    Zadar u zadnjoj sekundi trica za pobjedu, slavlje uz vrijeđanje Cibone naravno.
  • Ostali Sportovi
    Kakvo klaunovsko suđenje na Zadar Cibona
  • 1.HNL - 35.kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 21.05.2023. - 19.30h, Stadion Rujevica, Rijeka
    službeno smo gledaniji od Hajduka u gostimaDrawTube

    Zato kaj nas dolje gleda 30k ljudi 2 puta godisnje
  • 1.HNL - 35.kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 21.05.2023. - 19.30h, Stadion Rujevica, Rijeka
    Kakav Vipotnik, kakav Frigan... Lukin ostanak će biti najveće pojačanje
  • Ostali Sportovi
    Jokić pokazuje zašto je pravi MVP, a u finalu se nadam epskom susretu njega i Jimmya Bucketsa :pray:
  • 1.HNL 2022./2023.
    Da je situacija obrnuta, golman ne bi mogao popit kavu ispod svetog Roka, bilo bi 20 članaka na svakom portalu, a ovako je lik tovar pa ispada najluđi, nemoš ti to razumit, jedan od njih ovo, ono...
  • Ostali Sportovi
    Williams u stilu Brooksa ispao jazavac :lol:
  • Shop & Web Shop
    Ima li u Ilici još onog dzempera Purgeri? Ako ne, hoće li opet bit?
  • Futsal Dinamo 2022/23
    Lik ovo neće zabit više nikad u životu
  • Futsal Dinamo 2022/23
    Kakvi glumci jebeni
  • Martin Baturina #10
    Po ovom bi se dalo isčitati da Baturina sigurno ostaje, SN na aparatima.
  • Transferi - rasprave
    Stoji većina stvari koje si napisao međutim mislim da pre malo cijenimo svoje i ono što predstavljamo. Dinamo je po koeficijentu 29. klub Europe, Fener je 58. i trenutno bez šanse za igranje Lige prvaka iduće sezone, a možda ni Europske lige. Zadnjih 5 godina su pobjedili ravno jednu ekipu iz liga petice, Sevillu (od koje su ispali) s 1:0 i bili su jednom u osmini finala EL, nedovoljno za takav klub kakvim ga se predstavlja. Kao što sam rekao, Fener nudi više love i veću gledanost, ne kažem da je to nužno loš klub za njega, ali smatram da vrijedi puno više. Fenerovo uzimanje najboljeg golmana SP od nas je po meni krađa jer mi ovakvog golmana i vođu više nećemo imati, a dolje ga neće cijeniti ni blizu kao mi. Možda sam samo previše nerealan i navijački nastrojen, ostavljam to kao mogućnost.
  • Transferi - rasprave
    jedino ga oni zele, a on zeli oticiOlmic

    Ok, ali postavlja se opet pitanje po čemu je to Fenerbahče bolji od Dinama? Može dati nešto više para, više gledatelja i to je to. Ne može mu dati Ligu prvaka i nije klub s kojim će Livaković biti sigurna jedinica u reprezentaciji. Kužim da se zasitio naše lige, ali opet ga se tu drži kao kap vode na dlanu i navijači ga vole više nego će bilo gdje, ima čvrstu jedinicu u Hrvatskoj repki, dobru plaću, Ligu prvaka ili barem Europsku ligu... Shvatio bi da se radi o bilo kojem solidnom klubu iz top 5 liga, a ne o klubu kojeg je sam Livaković s Dinamom šamarao 4:1 na Maksimiru. Ja mislim da mu Fener nije nikakav upgrade u karijeri, ali njegovu odluku svakako treba poštovati, nadam se da neće kao Oršić pre kasno shvatiti koliko mu je ovdje dobro.