ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    ↪DiddyGuela
    uprava i nije odgovorna za SD-a jer mu nisu ni mogli dat otkaz.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    ↪Paggini
    dobro istina, šta se tiče raznolikosti, više događanja, tu smo napredovali.
    Ali ove ostale stvari poput konstantnih pravopisnih grešaka, pa kod jednog novog igrača na predstavljanju se snima u 480 piksela, pa posli video predstavljanja izrezan valjda ni na pola i odjednom se završi u srid rečenice, evo ovo sa ytom, pa sama najava/predstavljanje igrača nam se sastoji od igračeve slike i ispod njegove izjave. Pa prije smo barem imali dobra, smišljena videa predstavljanja... Danas, u svitu interneta i puno manji klubovi igrače predstavljaju kroz neki video edit, jer jebiga, em šta bolje izgleda, to i dođe do većeg broja ljudi.
    mislin, meni je isto ka i tebi to nevjerovatno, i sam se bavin sličnim stvarima di rečenice moraju bit gramatički točne i svaki put prije završavanja nečega provjerin par puta i one najsitnije detalje. I onda vidiš ovakve, doslovno amaterske greške na društvenim mrežama stranice koja broji ukupno priko 1.5 miliona pratitelja i zapitaš se iz čiste znatiželje, kako?
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    možda nepopularno razmišljanje, ali nama marketing nije napredova u odnosu na prije. U nekim segmentima je i dosta lošiji.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Ona vijest o Bobiću jučer, jel to to, ili samo novinarska naklapanja? S obzirom da su Sportske u pitanju, niš ne vjerujem dok službena — Sibirski plavac

    Olivari i informacije...
  • HNL - 27. kolo - Varaždin vs. Dinamo Zagreb - 30.03.2025. - 18:45h, Stadion Varteks, Varaždin
    ne znan od kud van volje sad raspravljat o Valentini i par debila sa tribine, u ovakvoj situaciji me zaboli ona stvar ko joj je šta dobacia.
  • HNL - 27. kolo - Varaždin vs. Dinamo Zagreb - 30.03.2025. - 18:45h, Stadion Varteks, Varaždin
    ↪Crusades
    pa nego, da smo vodili virujen da bi svi i isprid tva pivali uz bakljadu, ali sasvim je normalno i razumljivo da se ljudi žale na istu u situaciji di loviš rezultat u krucijalnoj utakmici.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    ↪emilperska
    s obzirom da ne voliš Cannavara, da te pitan..
    zašto ne misliš da je problem u igračima nakon ovolike količine trenera di je kod svakog igra bila ista?

    ne znan, meni je to u najmanju ruku čudno.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Nijedan trener ne nosi krivicu za slaganje ovakve beskarakterne ekipe igrača.
    Nije ni on najbolji, zato i je u Dinamu, no što neke zvijezde "odigraju", ne može nijedan trener popravit.
    — austrijanac

    apsolutno.

    Trener ima 2% krivice za ovo danas, uključujući i cilu sezonu. Ali razumin ljude jer je trener jedan, a igrača je 25 pa je lakše udarit na njega nego na tu skupinu atletičara.
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Paggini
    ko cmolji? jesi ok? pročitaj opet moj komentar. Doslovno san mu napisa da to ne piše na forumu zbog pravila kojeg si ti napisa, uz dodatak da ja tako radim da ne bi popia ban.
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Praskaton
    navijaj ali ne na forumu, isto ka i ja. I jučer san navija za njih ali ako je moderatura rekla da se to ne iznosi ovdje, onda neću.
  • HNL - 27. kolo - Varaždin vs. Dinamo Zagreb - 30.03.2025. - 18:45h, Stadion Varteks, Varaždin
    ↪Ivan B
    hvala Bogu niti dr**, niti imam 50 godina. Oprosti ako si se uvridia, Bojsu.
  • Martin Baturina #10
    sve više i više se slažem sa @emilperska da je za Baturinu klub ala Hoffenheim vrh karijere.

    dečku je 22 godine, prozvani generacijski talent a ne može sam na individualnu kvalitetu rješit utakmicu. Ne mora golom, asistencijom, predasistencijom.

    nije bez razloga bila najozbiljnija ponuda od Fiorentine.
  • HNL - 27. kolo - Varaždin vs. Dinamo Zagreb - 30.03.2025. - 18:45h, Stadion Varteks, Varaždin
    ↪Giovanni86
    je li posa navijača da baca baklje u teren dok ti ekipa lovi zaostatak? Oćeš u 7. misecu nakon titule se sićat jesi zaslužia pobjedu ili nisi?
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Od Bišćana do Cannavara, u ni jednom treneru nije problem, jedini problem je u ovim polu igračima.

    živin za lito i za najveću čistku svlačionice Dinama u povijesti kluba nakon ove povijesne sramote od sezone.
  • HNL - 27. kolo - Varaždin vs. Dinamo Zagreb - 30.03.2025. - 18:45h, Stadion Varteks, Varaždin
    čestitke balerinima na osvojenom bodu. Nezasluženo ali mora se i to desit nekad.

    također, hvala Bojsima na prekidu u jedinom trenutku utakmice dok smo stiskali.
Home » don
More Comments

don

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2025 ZonaDinamo