ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    igramo dobro, ali moramo ih nastavit napadat kao u prvom pol i zabit gol u prvih 20minuta, posli toga će krenit izležavanja, krađa vrimena, još veći bunker i još veća nervoza kod nas.
  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    bravo Bel majmune ćelavi, 3 minute se ležalo i nadoknadiš minutu
  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    KONAČNO

    ŠPIKAAAA
  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    opet Kulenović... koliko mu triba da zabije?
  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    Sandro Kulenović
  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    ↪Peškaman
    divno, svinjarija.
  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    diktira status posuđenog igrača koji broji zadnje tekme kod nas — Eduardo

    polako, možda i ostane i moguće da ga "sakrivaju"
  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    jel teren u Gorici obnovljen ili je i dalje užasan?
  • Ulaznice - usluge
    2 karte, kome triba inbox
  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    pobjeda kakva god, ako triba i autogolom u 103. minuti.

    ako danas dobijemo, večeras ćemo otić spavat na -1/-2.
  • KK Dinamo
    taj Mikšić stvarno debil, nije mu prvi put
  • Juan Córdoba #70
    nisu ligamenti, dobro je
  • Dinamo u Ligi prvaka 2024/25
    isprike ako je bilo prije odgovoreno, ali zanima me ako Shaktar osvoji ligu, jel možemo mi direktno u LP iduće sezone? Ili je neosvajanje njihove lige preduvjet?
  • Takuya Ogiwara #3
    zbog činjenice da više ne možemo prijavljivati igrače za Europu, pokušao bi mu produžiti posudbu do ljeta. — Haza

    zar se ne može prijavit na zimu?
  • Dinamo u Ligi prvaka 2024/25
    Dobro je, nađi si nekog drugog za svađanje — Jos-Optimus

    mislim da ti imaš problem jer u takvoj rečenici vidiš neki "pokušaj" svađe. :rofl:

    pročitaj još jednom, možda skužiš.

    i jurnjave za pobjedom — Jos-Optimus

    nadam se da neće morat jurnjat za pobjedom, osobno.
Home » don
More Comments

don

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo