• Hrvatska nogometna reprezentacija
    drugi sa drugim
    treći sa prvim

    moramo navijat za Portugalovo osvajanje skupine inače se pozdravljamo sa SP posli grupne faze.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    da se kasnije ne mora dodavati u raspravu :lol:

  • C. Ronaldo ili Messi
    Euro 10 puta jaci od Cope?podravskimodrikibicPMK

    da, šta je čudno tu?

    evo iz glave, Francuska, Španjolska, Njemačka, Engleska, Portugal, Italija, Nizozemska, Hrvatska, Danska, Švicarska, Austrija..

    sad uzmi ekipe sa Cope i sam ih usporedbi.

    Euro jace od SP?podravskimodrikibicPMK

    da, na Europskom nemaš 1-2 ekipu koja je užasna za razliku od SP i teže je doć do određene faze turnira (btw, ovogodišnje Svjetsko je super)

    naravno da je veći uspjeh osvojit SP. To sam već gore napisa.

    Za Ligu nacija nema biljeske a Copu spustas?podravskimodrikibicPMK

    Liga nacija mi je tu negdi sa Copom po kvaliteti. Copu je teže osvojit jer tamo ima najmanje nogometa, a najviše bitki po terenu i trčanja tamnoputih igrača.

    Portugal je osvojio prvo izdanje LN kad se: niti nije znalo o cemu se radi niti kolko je/bude vazna i zakljucno najvaznije,podravskimodrikibicPMK

    ima si iste teške ekipe koje si mora dobit. Pa evo i prošle godine je Ronaldo sam osvojia Ligu nacija, opet. Uz titulu najboljeg strijelca.
  • C. Ronaldo ili Messi
    Ima i kompilacija Portugala protiv Hrvatske na Euru 2016. gdje između ostalog CR uništi Srnu džonom na gležanj bez kartona…Niko1986

    totalno usporedivo da. Po tvome viđenju svi su sve pokrali.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    da ga nismo spominjali cili dan ne bi ga da.
  • C. Ronaldo ili Messi
    pa gore je kolega napisa da je užasan sa reprezentacijom i najgori od svih ovih na vrhu. Zato pišen kako može bit najgori ako je do 2022 bia najbolji.
    Euro (10 puta jače natjecanje od Cope i jače od SP-a)
    Liga nacija

    Messi:
    Copa America

    statistiku golova neću ni spominjat.

    bolje idi zbrajaj kolko puta je igrao protiv Luksemburga, Lihtenstajna, San Marina, Andore i takvih liliputanaca.podravskimodrikibicPMK

    pa ti idi zbroji koliko je zabijao protiv jačih. Gore sam naveo neke iz glave.
  • C. Ronaldo ili Messi
    daj Niko nemoj me jebat, barem kompilacije Argentine iz 2022 imaš po cilom internetu da ih ne nabrajan ja sad tu..
    dovoljno je samo Nizozemsku pogledat.

    Takva sudačka pomoć da su dopustili da izgube od Saudijske ArabijeNiko1986

    pa i tu su poveli iz penala.

    U finalu svirali dva penala za Francusku i pustili da se trofej odluči preko penalaNiko1986

    pa čekaj, šta su tribali, ne sudit očite penale prid cilim svitom?

    Što se Lige prvaka tiče, ne možeš uspoređivati turnirski format i 38 utakmica lige.Niko1986

    ne možeš kroz oči jedne sezone, možeš kroz cili njihov period u Barceloni i Realu. Uz dodatak kakve ekipe igraju u Ligi prvaka a kakve u La Ligi.
  • C. Ronaldo ili Messi
    šta si mi točno dokaza sa tom slikom? Ima više nastupa, više golova. Također je i smišno uspoređivat ekipe iz Cope Americe i Europskog koje je jače i od Svjetskog.

    Da a Portugal 2016. remizira s Islandom, Mađarskom, Austrijom nakon 120 minuta nezasluženo dobije nas, penali protiv Poljske i polufinale protiv Walesa. To će valjda zauvijek ostati najgori put do finala u povijesti velikog turnira.Niko1986

    ja ne pričam o kvaliteti utakmica kojeg su ga dovele do toga, već o načinu i uz čiju pomoć. Nema potrebe da se vraćamo u 2022, ali doslovno iz svake utakmice Argentina ima minimalno 1 veliku sudačku pomoć.

    Istina ali zašto ima tih 20 nastupa? U njegovim momcadima nije bilo toliko sramotnih knockout utakmica. Cak je i sa Juventusom rusio Atletiko Madrid..GOAT

    ah, takav je narativ. Ne gleda se sa svih strana. Kad si već spomenia Atletico, sićan se izjave Simeone-a u smislu da mu je Ronaldo uništio karijeru u Atleticu.

    ostalom, u 9 sezona Ronalda u Realu, Real ima dvije titule, a Barca 6.Niko1986

    oćemo malo o Ligi prvaka i duhu Barcelone u njoj?

    Kažem ti, makni subjektivnost i stavi na papir kojegod hoćeš kategorije i Messi će sigurno imati više kategorija u kojima je ispred.Niko1986

    nisam subjektivan, odma san reka da je Messi najbolji, a Ronaldo najveći igrač svih vremena. Naravno da će za široke mase uvik Messi bit isprid jer je upečatljiviji na terenu i jednostavno ga je divno za gledat, ali opet ponavljam, kod tkz. statusa "GOAT" gledam širu i opširniju sliku.

    Inače, da si mi ti prvi odgovorio sa takvim upisom sumnjam da bi ti i uzvratia, ali raspravljam se i odgovaram ovima kojima nisu usporedivi njih dvojica, a obojica traju 20 godina iz sezone u sezonu. To su fan boy narativi zbog kojih jedva čekam da žavrsi debata između njih dvojice.
  • C. Ronaldo ili Messi
    A opet činjenica je da je CR7 dominirao u svakom klubu di je igrao, u tri različite lige petice,Sibirski plavac

    pa upravo mu to i je najveći argument zašto je onima kojima je najbolji - najbolji.

    Ako gledamo ovaj nekakav uski krug GOAT kandidata, ima debelo najgoru reprezentivnu karijeru na individualnom planu.Mlađi referent

    ozbiljan? Pa do 2022 Ronaldo je ima bolju reprezentativnu karijeru od Messija. I šta se tiče golova i šta se tiče trofeja.
    Ja sad kažem da je Messi na reprezentativnom nivou bolji jer ima najveći trofej koji jedan sportaš može osvojit (opet ponavljan, koliko god da su na ciganski način uz sudačku pomoć osvojili, ali činjenica je da ga ima). A u slučaju Portugalovog osvajanja ove godine, opet će se prominit poredak.

    Impresivna statistika dolazi iz laganih kvalifikacijskih tekmi unutar EuropeMlađi referent

    ovako iz glave, hat trick protiv Španjolske na SP, 2 gola protiv Francuske na zadnjem euru, 2 protiv Njemačke, prošle godine u Ligi nacija 3 utakmice za redom zabijao po gol Danskoj, Njemačkoj i Španjolskoj. Ako želiš mogu i detaljnije pa vidi jesu to lagane kvalifikacijske utakmice.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo


    možda nepopularno, ali ovaj projekt sa školama je jedan od najboljih ako ne i najbolji novitet od dolaska nove uprave.
  • C. Ronaldo ili Messi
    ili da 20% ljudi gleda širu sliku :grin: :razz:
  • C. Ronaldo ili Messi
    jedan je narkoman, a drugi je igra za vrime goluba pismonoša. Ne gledamo iste kriterije, ti gledaš ko je ikonskiji igrač, ja gledam one gore navedene kriterije u kojima je na vrhu, jbg.
  • C. Ronaldo ili Messi
    pa čak i Modrića iskrenoPaggini

    da ne ulazim u ove ostale nabrojane, od kud si Modrića izvuka? :lol:

    kažem da je najveći zbog kombinacije rekorda, uspjeha, dugovječnosti i utjecaja, kako na sport tako na svit van sporta. Pa valjda najpopularniji čovik na svitu, atleta.

    suma sumarum, moj najveći argument je dugovječnost sa konzistentnošću i utjecaj na sve oko sebe. Messi je najbolji na terenu, ali pojam GOAT mi je dosta opširniji od toga koliko je nekoga lipo gledati na terenu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Na portalima se pojavila momcad sa vezom Kovacic-Sucic-Modric i Pasalicem na krilu. Bez Baturine u 11??!! To bi bio vrh bolesnih umotvorina gospodina izbornika i njegovih pobočnika. Ak tak bude necu gledat tekmuElDorado

    koji portal?
  • C. Ronaldo ili Messi
    za mene je Messi najbolji, a Ronaldo najveći igrač svih vremena. Postoji razlika, tko želi shvatit, shvatit će.

    kolega @Sibirski plavac je dobro i argumentirano napisa s kakvim se sve kriterijima ljudi služe.