ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2024./2025.
    Uz sve kaj ste naveli, ak sam dobro videl i onaj žuti kaj ga je dobil igrač Istre, dok je Rakitić kod centralne linije izvađal faula nije smel biti dosuđen, jer lopta nije mirovala kod izvođenja od strane Rakitića. Znači skroz izforsirani "žutić" na neregularan način
  • 1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
    Ljudi u savezu bi se zaista trebali zapitati neke stvari kod dodjeljivanja licenci. Ovo nije ni blizu normalnog, da se najviši rang može igrati na ovakvim ledinama
  • Ulaznice - aktualno
    Ne mogu oni toliko dodatnih ulaznica pustiti u prodaju, koliko ih mi možemo kupiti :cool:
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Ne znam da li se o tome piše na ovoj temi, pa ako moderatori dozvole mogu kasnije napisati. Ako se ne piše, mogu ti kasnije preko PP
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Bilo ih je nekolicina. Nakon što su tovari skinuli sa sjevera gore onaj manji BBB Split, taj veliki se više nije nosio
  • Dinamo u Ligi prvaka 2024/25
    ↪Šteco
    puno hvala. Bez zezanja, stvarno nisam te male brojkice prek mobitela. Kaj buš, ima nas i starijih ovdje :lol:
  • Dinamo u Ligi prvaka 2024/25
    Mislim da je apsolutno moguće, pa si gruntam da li bi to bilo dovoljno da imamo u baražu uzvrat na domaćem terenu
  • Dinamo u Ligi prvaka 2024/25
    Vi koji radite te projekcije, izračune... kaj mislite na kojem mjestu bi bili sa 14 bodova?
  • Ulaznice - aktualno
    Sada jos staviti i dio juga u prodaju. Nema druge, nemoguce da se ta stvar ne moze rijesiti sa policijom
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪Mali dioničar
    najvjerojatnije ga "vlasnik" čuva na tavanu kao sjećanje na neka davna vremena. Bio je svega na 4-5 utakmica
  • Ulaznice - aktualno
    ↪BluePhone67
    i da su dobili ja ne vidim problem. Pitanje je količine. Da i svaki povjerenik "dobije" kaj ja znam recimo do 4-5 ulaznica za svaku tekmu, tako da se može napuniti 1 auto, ja osobno sa time ne bi imao apsolutno ni najmanji problem. Ti ljudi volontiraju (naravno nitko ih na to ne tjera), šire bazu Dinamovih navijača po cijeloj državi i dijaspori. Druga je priča da se "dobija" 20-30 ili kaj ja znam koliko ulaznica. Tu se onda otvara i potencijalni prostor za mešetarenje. Po meni prioritet moraju UVIJEK imati Boysi. Njima neovisno o tekmi dati na raspolaganje najmanje 50% kapaciteta gostujućeg sektora, a ako se radi o tkz "škakljivim" gostovanjima i ako treba pun kapacitet. Naravno onim ljudima koji nisu dio grupe (takvih nema puno), a idu na sve tekme kao npr. Azerbajdžan i sl. omogućiti da biraju za koju tribinu će uzeti. Hoće li na "zapad" ili u "kavez" njihova volja i odluka
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪nemapredaje
    pola je mislim bilo otkinuto
  • Ulaznice - aktualno
    Mozda zaposlenici karatane imaju neki deal sa putnickim agencijama jer sam ja vidio recimo da jedna nudi odlazak na utakmicu u Bratislavu — NitkoBitan

    Ne mora nuzno znaciti da agencije dobivaju (kupuju), karte od kluba za navijacku tribinu. Bilo bi zanimljivo poslati upit toj agenciji za koju si vidio da nude put u Bratislavu, o kojoj vrsti aranzmana se radi
  • 1.HNL - 12. kolo - Šibenik - Dinamo Zagreb, 1.11.2024. - 18.00h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    ↪Nino Bule
    njih dvojica bi se trebali dobro snalaziti po ovakvim "terenima"
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ima li već kakvih impresija sa Plave noći u Požegi?
Home » blue heart 72
More Comments

blue heart 72

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo