• Bivši Igrači & Treneri
    Navijač Dinama=fenomen.

    Ima li uopće koja tema vezana sa klubom, a da se nećemo polarizirati?
    Evo čak smo to uspjeli i na Legendi (da, sa veliko L) Akiju.
  • Transferi - rasprave
    nadamo se da je samo rijec o istegnucu, da nije loza otisla u klinac
  • Transferi - rasprave
    Tko gleda takmu, kaj je bilo sa Bennacerom? Ozljeda teze vrste, ili vise mjera predostroznosti?
  • 1.HNL 2025./2026.
    Zaper se vraca tovarima iz Lokse, bas je magarad pogodila sa njegovim transferom :-)
  • Transferi - rasprave
    Ne bi me iznenadilo da RPG završi u Osijeku, sada kada im je propao deal sa tovarima i Karačićom
  • 1.HNL 2025./2026.
    Samo se mačka slučajno okoti...
  • Transferi - rasprave
    Iskreno, mislim da Turci izmišljaju sve te odjednom pristigle interese za Livija, da bi time ojačali svoju pregovaračku poziciju. Dok je Livi bio "najvruća roba" nije bilo toliko interesa za njega, koliko je navodno sada. Ja očekujem da je naš najkasnije do srijede
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Samo mala napomena. U Međimurju (M. Mihaljevec) je došlo do promjene datuma učlanjenja. Umjesto planiranog 06.01. novi datum je 10.01. Svi ostali detalji ostaju nepromijenjeni.
  • Shit of the day
    Sva sreća da ne otvaram članke, koje on potpisuje
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Kaj se tiče gostovanja u Herningu. Se bu moglo registrirati sa starom članskom, ako u sustav još ne budu uvedene nove članske?
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    I ja sam produžio preko povjerenika, također još uvijek nije zavedeno.
    Bit će, bit će. Samo treba biti strpljiv
  • Transferi - rasprave
    Izgleda da sam ja jedini koji u Perkoviću nije vidio to što većina vidi. Po meni je on bil dosta nedorečen, i radio je dosta greški pri postavljanju, jednostavno mi nikada nije ulijevao pretjeranu sigurnost. Kak na beku, tak i ono malo što je odigral na stoperu. Doduše, slažem se da smo ga trebali bolje unovčiti i povratiti bar uloženo u njega.
    I ja mislim da nam je prioritet broj jedan riješiti na puno kvalitetniji način golmansku poziciju (nadam se Liviju), te desnu stranu.
  • Transferi - rasprave
    Jbm ti sportsku ambiciju, ak ti je sa 22 godine pustinja opcija u daljnjoj karijeri. Iskreno, jedan sam od onih koji je očekivao puno više od Luke i mislio sam da će on sigurno pružiti više Dinamu, nego je (do sada) pružao i da će se jednoga dana prodati za dvocifren iznos. Kaj ga je kočilo, stvarno ne znam. Izgleda da je ipak uzrok problema u glavi. Ako sveukupno za njega namaknemo 4-5 milijuna ne bi previše razmišljao i prodao bi ga. Makar sam i dalje uvjeren da mu je plafon puno više, samo je pitanje da li je on u stanju doći do tog plafona
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    O dragi moji kak vam se da više svako malo pokretati iste teme i kak se neki lako upecaju na bačenu udicu. Od kada je kluba, zna se kako diše 90% plavog navijačkog puka i zbog čega je klub simbolizirao, to što je simbolizirao u bivšoj državi.
    Kaj mislite da je slučajno od klubova "velike četvorke" Dinamo imao najmanje navijača "nehrvata"?