Transferi - rasprave Jbm ti sportsku ambiciju, ak ti je sa 22 godine pustinja opcija u daljnjoj karijeri. Iskreno, jedan sam od onih koji je očekivao puno više od Luke i mislio sam da će on sigurno pružiti više Dinamu, nego je (do sada) pružao i da će se jednoga dana prodati za dvocifren iznos. Kaj ga je kočilo, stvarno ne znam. Izgleda da je ipak uzrok problema u glavi. Ako sveukupno za njega namaknemo 4-5 milijuna ne bi previše razmišljao i prodao bi ga. Makar sam i dalje uvjeren da mu je plafon puno više, samo je pitanje da li je on u stanju doći do tog plafona