ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Tribine
    ↪NORTE
    točno tak
  • Tribine
    ↪Dzoni
    a je sigurno. Zbog jednog debila će biti ugašena jedna od najjačih podružnica. On će sigurno snositi posljedice, krpe najvjerojatnije neće biti jedno vrijeme na ogradi, i to bu to. Kakvo gašenje, nemojmo pretjerivati
  • 1.HNL - 27.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.03.2026. - 17.15h - Stadion Maksimir, Zagreb
    link, inbox?
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪NORTE
    ne znam na koji trans točno misliš, od ovih vidljivih u pitanju su Ilica i Podravska Slatina
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Riječani si nemaju kaj prigovoriti. Odigrali dobru tekmu, pali muški. Šteta za ispadanje
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ne samo to, ajde pretpostavimo da je samo pola toga istina od toga što sada ide van, u tom slučaju bi neko tijelo trebalo u roku ODMAH, znači TRENUTNO ukinuti uporabnu dozvolu i magarad neka onda igra ili u Dugopolju ili na Parku SKOJ-evaca
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪nwankwo646
    ak je istina, baš se bu usrećila i jedna i druga strana
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪Tom Hanks
    prije bi rekao furanje na engleski stil
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Baš prava gajba, da bi čovek reč rekel
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Fatos Beqiraj
    u Švici je to normalno, shopping centar u sklopu stadiona. FC Basel, Young Boys, St.Gallen, FC Thun, čak i nižerazredni FC Biel
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ovaj dio gdje se spominje Dinamo u kontekstu lige i suđenja je skandalozan. Koji klinac njih ima zanimati ili bolje rečeno brinuti, koji klub ima koliko bodova, koji je na tablici, i bilo kaj vezano uz klubove.
    Jedina uloga sudaca je da što dosljednije primjenjuju PNI i nikaj drugo
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Mislim da ne bi bilo loše da ne pišete javno odakle putujete, na koje se tekme spremate ovako na javnom forumu. Za te stvari postoji inbox
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪skener
    šteta za poklapanje Dinamova sa Plavom noći u Međimurju. Dva slična događanja na relativno maloj udaljenosti
  • Preseljenje na Kranjčevićevu - anketa
    Kao prvo, uopće ne bi ulazio u nikakve komparacije sa Kantridi/Rujevicom, i to iz razloga ako nas se već misli "preveslati" to će se desiti bez obzira preselili se mi odmah, ili ne na Kranjču. Moje mišljenje je da se ta priča već previše zakotrljala, da bi sada naprasno stala.
    Kaj se same selidbe tiče, doslovno odmah na Kranjču. Prošao sam sve i svašta sa Dinamom, bio na svim tribinama osim zapada i ne bi stvarno dvojio ni sekunde o tome. Klub će imati veću podršku sa punog stadiona gdje su tribine odmah uz teren, rekao bi i veću zaradu. Gledaoci bolji ugođaj, veći komfor, a i konačno bi stale te priče o vremenskoj prognozi.
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 14.03.2026. - 17.15h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Nakon stvarno mršavog prvog poluvremena, odlična reakcija u drugom, gdje su prednjačili Stojke i Beljo i na kraju je ispalo rutinsko odrađivanje posla.
Home » blue heart 72
More Comments

blue heart 72

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo