1.HNL 2026./2027. Ovo sa Livajom je najbolja moguća vijest dana. On će sigurno i dalje isporučiti 10+ golova, međutim njegova toksičnost, kao i njegova plaća će donijeti puno više negative od tih desetak golova. Ovako će to i dalje biti ogromno opterećenje za njihov budget i to u situaciji gdje nemaju za papar, a nastaviti će se i bušenje GG-a ll. Uz to kao što je već i prije navedeno od strane par forumaša, čisto sumnjam da će biti interesa za Krovinovića, Šarliju i Huga.
Cirkus Colorado se nastavlja.