• KK Cibona
    Heja heja cibosi
  • Transferi - rasprave
    Jednostavno, a moćno predstavljanje Orše.
    Iako sam jedan od rijetkih koji nisu oduševljeni ovim transferom (doduše ne znam pod kojim uvjetima), neka je sretno i Orši i našem Dinamu. Daj Bože da me demantira i isporuči ono što se od njega očekuje.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ovo sa Livajom je najbolja moguća vijest dana. On će sigurno i dalje isporučiti 10+ golova, međutim njegova toksičnost, kao i njegova plaća će donijeti puno više negative od tih desetak golova. Ovako će to i dalje biti ogromno opterećenje za njihov budget i to u situaciji gdje nemaju za papar, a nastaviti će se i bušenje GG-a ll. Uz to kao što je već i prije navedeno od strane par forumaša, čisto sumnjam da će biti interesa za Krovinovića, Šarliju i Huga.
    Cirkus Colorado se nastavlja.
  • KK Cibona
    Lončar je najveći antitalent za sport, od svih "profesionalnih sportaša" koji sam ikada vidio.
    Ali nebitno, uživajmo u pobjedi nad ovim tovarskim smradovima
  • KK Cibona
    i opet, i opet
  • KK Cibona
    Lijepo je vidjeti dosta ljudi, kao i klinaca sa Dinamovim obilježjima na tekmi Cibosa
  • TROFEJ CICO | Izbor za najbolji gol sezone | 2025. - 2026. |
    Jedna gajba ljepša od druge, glasal za Bakrara na WC školjki. Da je bio u izboru onaj Arberov protiv magaradi u sudačkoj nadoknadi na Maksu, glasal bi za taj jer mi je emotivno bil apsolutna erupcija.
    U svakom slučaju melem za oči ovaj video sa prekrasnim golovima
  • 1.HNL 2026./2027.
    Mislim da nema 1% šanse da Lovro završi kod njih
  • Bivši Igrači & Treneri
    Nek si opet uzme Mmaea, bar na jednu sezonu...
  • Transferi - rasprave
    hahaha, ja sam mislio da ih uspoređuješ kao igrače
  • Transferi - rasprave
    u kojem to točno pogledu vidiš sličnosti (osim po slovima u prezimenu) kod Menala i Almene?
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Top dres, stvarno odličan.
    Unatoč skepse kod većine, mislim da smo prelaskom na Castore napravili vrhunsku stvar. Kao prvo nemamo generičke dresove nego "svoje", a uz to nam i kapne prilično više love
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ja osobno bi u ovoj nadolazecoj posljednjoj sezoni otvarao jug za svaku tekmu, osim derbija sa tovarima. Isti koncept kao jucer. Za skole nogometa, osnovne skole, djecu u pratnji odraslih,....
  • Transferi - rasprave
    a tko veli da bi koštal 2-3 milijuna? Uzet ga po sličnim uvjetima kao što je kod tovara. Posudba sa opcijom otkupa, uz pokrivanje dijela plaće, te im ponuditi malo jači (30%)postotak u slučaju da ga otkupimo i preprodamo. Još je relativno mlad, ima dobar pregled igre, ima vic u igri, zna ligu tako da mislim da bi se brzo adaptirao. Uz sve to došao bi iz prčije u sređen klub..Po meni on ima "ono nešto" i definitivno bi ga doveo u nekom ne prevelikom transferu