ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ma općenito je idiotarija, finale radnim danom. Ako je ranija satnica, moraš uzeti slobodan dan. Ako je klasični večernji termin, recimo u 20 sati, treba slobodan dan nakon tekme. Stvarno izmišlja taj uhljebski HNS toplu vodu. Stavi to finale drugu ili treću subotu svibnja u 16 sati i stvarno bi to trebalo odgovarati svakome. Imaš vremena i za neke "rituale" prije tekme, a može se i profeštati i zaružiti nakon tekme. Ipak bi to trebao biti nogometni praznik
  • Sergi Domínguez #36
    Sergi je sa svojih 20 godina truba jer zna PONEKAD pogriješiti.
    Sva sreća da Nesta, Stam, Baresi, .... i ostali stoperi nisu nikada pogriješili
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Noel
    teški smrad
  • A ili B | Forum Igra
    Dupla kruna

    Monopoly ili rizik
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Da, bila je to gadna godina, ali da me krunite ne sjećam se tih dresova. Je to bilo ono tekma-dvije, ili se igralo duže u tim dresovima?
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪badjibadara
    iskreno, ne sjećam se tih dresova
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪fakin
    a kaj misliš na eventualne bonuse Dinamu u slučaju da Como uđe u LP?
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Današnja tekma Thun-Basel odgođena zbog sinoćnjeg požara u svlačionici Basela. Izgorjele su im svlačionice sa doslovno svom opremom, od kopački, dresova, lopti, trening materijala, do medicinske opreme sve je izgorilo. Prvu sljedeću tekmu na svom terenu, Basel bi trebao igrati za dva tjedna i veliko je pitanje hoće li biti sve sanirano do tada
  • KUP - 1/2 - Gorica - Dinamo Zagreb - 08.04.2026. - 18.30h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    I kada odigramo lošiju tekmu, mi zabijemo šest komada, hahaha.

    Ko nam kaj more?
  • 1.HNL 2025./2026.
    Baš podlo gaženje od strane masnokosog
  • 1.HNL - 28. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 04.04.2026. - 15.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Fenomenalan dan jučer u Zagrebu. Prvo ono najvažnije zeleni teren, apsolutna demontaža legica. Da nam je bilo potrebno 10, zabili bi i deset, pristup kakav se samo poželjeti može. Tribina - fenomenalna, od izgleda, preko izbora pjesama, ma svega. Jednostavno 10/10. I na kraju ti se još Zvone potpiše na retro dres, kaj očeš više?

    Bravo za sve
  • Transferi - rasprave
    Ma unatoč ugovoru Livija sa Fenerom, ipak smo mi na "štihu". Fener nebu nikada dobil za Livija lovu koju bi htjeli, Livi hoće isključivo kod nas, normalno da bu se moral odreći dijela love koju ima zajamčeno ugovorom u Istanbulu. Treba nam samo malo strpljenja, a mislim da imamo ljude u klubu koji su spremni na tu tursku igru iscrpljivanja
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Tri puta nas je bravurozno Livi spasio.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪plavi72
    uh ovu generaciju sam baš zamrzio od one tekme kada su izbacili tada moj voljeni Brazil, tada predvođen Zicom, Socratesom, Ederom, Juniorom,..... Uh koja je to generacija bila, sa nažalost njihovim Nevistićom tada
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Meni je novi grb od OM-a puno, ali baš puno lošijeg izgleda od staroga
Home » blue heart 72
More Comments

blue heart 72

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo