ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Bivši Igrači & Treneri
    Badurina itekako zaslužan za drugi gol Coma
  • Transferi - rasprave
    ↪kajsitilud
    uz njih još Dominguez bez kuka
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Sretan nam rođendan
  • Ostali Sportovi
    Teška romantika. Gleda li netko Cibona - Zadar iz 1986-e? Sjećam se tekme kao da je jučer bilo. Al' je bolio taj poraz tada.
  • Transferi - rasprave
    ↪Fan
    mučki je to provokator, hahaha.
    Naravno, ne mislim zlonamjerno
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪masacusec
    si utipkal 041 umjesto 01?:grimace:
  • Shop & Web Shop
    ↪Peškaman
    sve zavisi kakvog je tko raspoloženja. Ja mogu reći da su meni znali ljudi uzimati i prošlo je bez problema
  • Shop & Web Shop
    Ovo je sada već perverzno. Bojim se da bu mi kofer potreban dok idući puta dođem u ZG
  • Transferi - rasprave
    Između 15 i 20 i bez ikakvih ako ovo, ako ono . Znači FIKSNO najmanje 15, tek onda "ako", ali samo kao bonusi
  • 1.HNL - 31. kolo - Istra 1961 - Dinamo Zagreb - 22.04.2026. - 20.15h, Stadion Aldo Drosina, Pula
    Idem po škare i režem člansku. Kakva je to tekma bez hattricka DDB. I to druga za redom
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Mora li se doslovno u sve i svašta ubaciti politika?

    Ajde ljudi, malo se opustite i probajte biti pozitivniji i malo više uživajte u životu, koji je ovako i onako prekratak
  • Transferi - rasprave
    ↪deda
    baš to. Uzet malog gratis na ljeto, omogućit mu najbolje moguće uvjete za oporavak i to je to.
    Ako uspije jackpot, ako ne gubitak je minimalan
  • Gabriel Vidović #10
    ↪Gemišt86
    hahaha. Na to moram dodati jednu anegdotu, iako nema veze sa Vidovićom. Igrali mi jednu tekmu u veteranskoj švicarskoj ligi, i nakon jednog duela povrijedi nam se golman. Ulazi nam rezervni golman i zaleti se on da izvede slobodni udarac iz šesnaesterca, oklizne se i padne, ulovi se za koljeno i šlus. Dođe do njega sudac (srbin) i doslovno kaže: ma čoveče, šta bre ulaziš kad ne možeš da izađeš. Doslovno smo pucali od smijeha. I sada se smijem, dok se sjetim te scene
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    A tek tekma protiv Grasshoppersa u Zürichu i scene sa Ahinfulom
  • Suđenje i suci
    Dati veće ovlasti, ali i odgovornost sudačkom timu, samim time ih tako i sankcionirati. VAR bi se, kao što je već navedeno trebao uključivati isključivo kod očitih sudačkih pogrešaka, te ako se u roku od maksimalno dvije minute ne može sa sigurnošću utvrditi da je pogreška suca, ostaje odluka suca, nebitno bila ispravna ili kriva
Home » blue heart 72
More Comments

blue heart 72

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo