ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪Kujtim Shalla


    Ko bratu ti hvala!
  • Transferi - rasprave
    Misliš na Zeleniku? To smo već apsolvirali. — Mr Anderson

    Mislis na Zeleniku? Ma mislim da nama Zelenika nije ni na kraj pameti. — Xpert1992

    Da, da, zeznuo sam se. Hvala na ispravku.
  • Transferi - rasprave
    Koliko je relano da Čavlina dođe u Dinamo ako trasnfer s Livijem zpane? Čavlina je tražio transfer u Varaždinu, neki su ga tu na forumu zagovarali...

    Jel imamo uopće kandidata u HNL-u za dovest?
  • Ivan Filipović #44
    Zasto meni nasi svi golmani djeluju nesigurno? — Crni86

    Baš mu se jučer na licu moglo pročitati ta nesigurnost. Tu je stvar psihe i na tome moraju raditi.
  • Trener - Mario Kovačević
    Srećom da je to jučer bio skromni Thun,da je bio Betis ili slične ekipe koje bi nas trebale čekati ove godine opet nako loše prošli.Za sada ne vidim napredak u odnosu na prošlu godinu kod Kove — mrgud

    To si dobro napisao. Samo uzmi u obzir da je ovo prva tekma sezone. Tako da imamo sreće da nije netko jači preko puta. Doći će oni do forme, a Kova je pokazao u proljeće da se zna adaptirati, tako da to očekujemo i sada od njega. Prošla sezona je bila za učenje, ove mora doći napredak.
  • UCL - 2. pretkolo - Thun vs. Dinamo Zagreb - 21.07.2026. - 20:00h - Visana Stadion - Thun
    Nakon prospavane noći još sam sigurniji da ćemo Thun proći.

    Nisu oni ništa extrera pokazali, mi smo im previše pustili. Raduje gol za remi i to da Kova sigurno nije slijep. Nadam se da je ovo obrani bio loš dan i da će u uzvratu bolje stajati. Tu smo bili loši, od čitanja igre, postavljanja, inteniteta duela. Tako je pao i gol, čovjek sam u 16 metara između dva stopera.

    Neću secirati previše pojedinačno, ali ono što se na TV-u moglo zamjeitti jest manjak samopouzdanja kod Domingueza od prve lopte koju je izbio u aut, a mogao je poslati gore. I tu je TV pokazao Kovu koji mu je to i rekao. Kada u to uklošpiš Valinčića koji nikako da dosegne jesensku formu onda imaš problem na desnoj strani i to veliki. Nije ni lijeva bila bolja. Odluka da se stavi McKennu koji je bio na svjetskom i nije u ritmu je bila malo hazarderska poikraj Galešića, a i Goda je ispadao više puta pa ga ja naš dobri Škot kudio u više navrata.

    Zajc si je zakomplicirao tekmu sa žutim i odmah se gubi taj intenzitet u sredini, jebiga to je čak i podsvjesno. Miške je bio dobar zato, a i Vidoviću se ne može puno toga zamjeriti, bio je solidan. Krila korektno, napda korektno. Bili su u prilikama, zabit će, bitno nam je da imamo ta xG s njima, a imamo ga.

    Sve u svemu prolazna ocjena. Thun ne može puno bolje od ovoga, a mi imamo rezerve.
  • UCL - 2. pretkolo - Thun vs. Dinamo Zagreb - 21.07.2026. - 20:00h - Visana Stadion - Thun
    Deca, popit će Thun porciju sljedeći tjedan!
  • UCL - 2. pretkolo - Thun vs. Dinamo Zagreb - 21.07.2026. - 20:00h - Visana Stadion - Thun
    Zgazit ćemo ih na Maksimiru — Dinamovapriča

    Baš to. Ni danas ih se nije ništa pitalo. Pita se samo nas. Idemo dalje
  • UCL - 2. pretkolo - Thun vs. Dinamo Zagreb - 21.07.2026. - 20:00h - Visana Stadion - Thun
    Preokrećemo i idemo s pobjedom doma.

    Ajmoooo!!!!!!
  • UCL - 2. pretkolo - Thun vs. Dinamo Zagreb - 21.07.2026. - 20:00h - Visana Stadion - Thun
    Fali nam energije u sredini i sigurnosti otraga. Dominguez je užasno nesiguran danas. Ko da je amater.

    Ajmo plavi
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪Krulek
    Još samo fali da u oproštajnom govoru kaže da mu je jedino žao što u karijeri nije nikada zaigrao za Hajduk. To bi bio šlag na tortu.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪fakin ↪Kermit zar nije bilo da su stavili i Majera pa se Sammir naljutio jer je izostavljen? — Jos-Optimus

    Uf, možda i je, nisam ziher. Neka netko iz kluba sutra baci oko pa napiše :-)
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪fakin
    To je to ako se dobro sjećam. Zeko prvi s lijeva pa dalje...
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪über alles


    I još ubaci par rezultata od prije 50 godina i svaki put kaže, ali tada se igrao neki drugi mogomet......
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Balog je za uhitit — über alles

    Veli frajer Engleskoj je sada najbitnije završiti utakmicu da se nitko ne ozljedi.

    Teški kriminal
Home » Kermit
More Comments

Kermit

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo