ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪Sajla

    Ma da su im mislili odrezati ozbiljnu kaznu već bi to napravili, pa izricanje presude je prvo bilo najavljeno za prošli ožujak, pa prebačeno na svibanj, a sada to više nitko ni ne spominje.

    Vjerojatno će na kraju biti nešto simbolično da mogu reći da su ih kaznili.

    Naravno ja bih volio da se dogodi nešto što bi Kov poguralo prema Dinamu, ali mislim da to nije realno, čak iako bude otpisan u Cityu imati će sigurno ozbiljne ponude iz liga petice.
    Prije nego što se ozljedio Gazzeta je pisala da ga Milan želi dovesti u zimskom prijelazbom roku.
  • Transferi - rasprave
    ↪DiddyGuela

    Svejedno će City tražiti za njega više nego što mi možemo dati.
    Jedino da odradi ugovor do kraja, pa dođe kao slobodan igrač.
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪rokikaciga
    Ne brani Pandur, nego Philips.
    Dobio je gol kroz noge iz kornera, ali odbila se lopta od leđa igrača Chelsea, pa ga to malo vadi.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Imate i primjer Pašalića, on je u onoj emisiji kod Knjaza pričao da su mu rekli da ako ga ne prodaju mogu staviti ključ u bravu.


    Tako da ovo s Mlačićem nije ništa čudno.
    Povijest se ponavlja.
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Mathiasovi Chageri

    Rekao je sam Joško u jednom podcastu da su starija dvojica hajdukovci, dok je najmlađi ljuti dinamovac.
  • Transferi - rasprave
    ↪Mathiasovi Chageri
    A sve to prepričava kao igrač Gorice gdje je došao oživljavati karijeru.
  • Najgori stranci Dinamo Zagreb
    Kastrati.
    Lik se mučio sa svim elementima nogometne igre, osim trčnja.
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Fatos Beqiraj

    Nije ni Pašalićev ni Ivanovićev CV bio za pasti na dupe pa su za njih bili sasvim dobri.
    Ne bi me začudilo da sa Barišićem bude ista priča.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Nije dobra snimka, ali to bi moglo biti ovo.
    https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DhF_KJKZgON4&ved=2ahUKEwi9toyXpYOSAxV3_7sIHeYfNYsQwqsBegQIFRAB&usg=AOvVaw3TCVrnDvODH6aSSVtGLxAk
  • Shit of the day
    Što je uopće izjavio?
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪Sajla

    Šteta što toga nema na YouTubeu.
    Ono što se da pronaći od Dinamovih utakmica u kojima je on strijelac vidi se da je bio posebna klasa od igrača. Ali nema nikakve kompilacije njegovih golova kao što ima za neke druge igrače tog vremena.

    Šteta jer jedan od najvećih igrača u povijesti kluba.
  • Nogometni Podcast
    Baš čitam, vidjelo se u zadnjih par podcasta da nema više volje za to, ali nije ni prije toga briljirao, naprotiv.

    Svakako bolje da ide on nego Brkić.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kad se samo sjetim sapunice sa Osijekom oko njegovog transfera.
    Na kraju prdac u rosu.
  • Ronaël Pierre-Gabriel #18
    ↪Kumerle

    A ja onaj prvi derbi kad je skoro cijelu utakmicu odradio maestralno iako je bio pod opterećenjem žutog kartona. Tad sam bio oduševljen, mislio sam da smo dobili igrača koji će biti beton na toj poziciji dugo godina.
    Jebiga, ispalo je kako je ispalo.
    Ne ulazeći u razloge rastanka s njim, sa igračke strane mu se nema što zamjeriti
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Fatos Beqiraj

    Kolege koji više prate mlađe kategorije su pisali da je vezni koji je prebačen u napad.
Home » Dudu 9
More Comments

Dudu 9

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo