Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO Klub cine rezultati, pogotovo klub poput Dinama. Pa nismo mi neki mali klub iz Nasica, Solina, Delnica ili Lipika. Mi smo najmocniji klub u ovom dijelu Europe, mi smo klub iz glavnog grada, mi smo klub s daleko najvecim proracunom i daleko najviše para u drzavi. Ako nema rezultata naravno da su svi krivi. Pa jebote da mali minijaturni klubovi sramote nas Dinamo. Ne znam vise sto reci osim duboko razocaranje