• DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    izgled dresa. Ako ne vidite kroz ovo kak izgleda onda ne znam sta da kazem, stvarno se vidi manje vise sve
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ne, nego je potpuno jasno kako izgleda dres, doslovno sve se vidi
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Moja procjena za sutra, prvi dres naravno tamno plavi, drugi bijeli s plavim detaljima i treci crni mozda sa sivim detaljima.

    S nestrpljenjem cekam da vidim kakva ce biti moja procjena :)
  • Transferi - rasprave
    pa koje stopere trenutno imamo za iducu sezonu? Galesic, teofil, dalje? Jakirovic? Tko jos? Pa valjda je svakome jasno da moramo dovesti barem jos 2 stopera, od kojih jedno mora biti pojacanje. Pa nemre nam teofil igrati redovito glavnog stopera jbt

    Moramo dovesti jednog stopera koji odma ulazi u prvih 11.
  • Transferi - rasprave
    Mozda

    Sreca imamo jos vremena, ali stvarno moramo dovesti barem jednog renomiranog stopera, a ne nekog mozda
  • Transferi - rasprave
    Vidim netko pise da je popunjena stoperska pozicija. Moze mi objasniti koje to stopere imamo koji je iduce sezone odigrati 45-50 utakmica?

    Kronicno nam fale 2 stopera i 2 napadaca, ni blizu nismo da nam je stoperska pozicija popunjena
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Ocito ljudi iz marketinga ne kuze koliko Dinamo znaci ljudima i da kad radis u Dinamu ne radis u nekoj firmi tipa Ledo, Konzum, Dm pa da te bas briga za tog poslodavca. Dinamo nije poslodavac, Dinamo je emocija.

    Da radim u klubu dao bi sve sto imam, trudio bi se nebrojeno puta vise nego u nekoj firmi, svaki zarez bi 5 puta provjeravao, a ocito je nekim ljudima zajebancija raditi u Dinamu i ne razumiju uopce tu emociju. Drugacije ne znam ovo opisati vise.
  • 1.HNL 2025./2026.
    taman sam htio napisati, znači finale kupa 2027. na novoj Kranjči.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    ali ovo nije greška ono da napišeš krivu poziciju mudražiji ili da napraviš skicu dresa iz 84., a napišeš da je iz 88.


    ovo su greške na razini osnovne škole. ono znati razliku između zastave slovenije i slovačke, znati koliko sekundi ima u danu i sl. meni je to fascinantno stvarno.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Jel moguće da doslovno svaki dan bude neka greska na objavi? Pa ovo stvarno vise ne moze biti slucajno, ne moze biti netko toliko nesposoban
  • Transferi - rasprave
    ovo kad sam sreo njegovog starog bilo je prije 4 godine :)
  • Kévin Théophile-Catherine #28
    jel produžio do idućeg ljeta ili duže?
  • Transferi - rasprave
    inače kad je bila korona srel sam kraminog starog na jarunu s frendovima, legende nacugani, veli stari andrej obožava dinamo, ali pare su pare, mora se osigurati za cijeli život, ne možemo mi ni blizu konkurirati onom što on dobiva u švabiji, jbga...
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Znaci vise nema stranaca i turista na sjeveru, logicna i pohvalna odluka