• Hrvatska nogometna reprezentacija
    Čovjek danas više vremena troši na snimanje reklama za banke, pivo, hrenovke i osiguravajuća društva nego na taktiku. Reprezentacija je postala veteranska udruga u kojoj se minutaža ne zarađuje formom u klubu, nego starom slavom i brojem slika s dočeka na Trgu bana Jelačića.

    Ako si "senator", možeš u klubu polusezonu prosjediti na tribini jedući sjemenke, Dalić će te staviti u prvih jedanaest jer si "zadužio reprezentaciju". Za to vrijeme klinci koji u ligama petice trgaju travu sjede na klupi i gledaju kako izbornik prvu zamjenu radi u 84. minuti, uvodeći zadnjeg veznog dok gubimo 1:0.

    Naša obrana u tranziciji curi na sve strane, krila nam stoje zalijepljena za aut-liniju kao da su tamo po kazni, a rješenje za bok traži se u arhivama umjesto u formi. Ivan Smolčić igra nogomet života, donosi motoriku, agresivnost i defenzivnu stabilnost koja nam očajnički fali, ali on za stožer ne postoji jer nema "staž". Gdje su u toj priči jedan Luka Stojković ili Dion Drena Beljo?

    A vrhunac selekcijskog ludila dogodio se s Petrom Sučićem. Čovjek protiv Engleske odigra kao jedna od rijetkih svijetlih točaka na terenu, pokriva prostor za trojicu - i u sljedećoj utakmici sjedne na klupu jer je, citirajmo genija, "netko morao otpasti".

    Kirurški precizno napisano
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    samo gledajte sutra naše kako ćemo ići na 0 da ne pobijedimo ganu i da idemo u lakši dio ždrijeba.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    nebitno im je hoće biti prvi ili drugi.

    kao drugi idu na obalu bjelokosti pa na brazil ili japan
    a kao prvi na nekog tko će biti treći pa njemačka.

    slično je
  • Program vjernosti - Dinamova aplikacija
    da, ali ce ti odgovoriti da ne isporučuju trenutno nagrade i da ce ti se sami javiti kad ce opet poceti isporucivati
  • Ostali Sportovi
    Ovim slavljem Žabaca, inače i dvostrukom krunom jer Mladost je podsjetimo i osvajač Kupa, mladostaši su stavili točku na i jedinstveno spektakularne sportske godine koju su u Hrvatskoj obilježili ZG klubovi.
    U svim momčadskim loptačkim sportovima, prvaci Hrvatske su iz Zagreba - Dinamo (nogomet), Cibona (košarka), Zagreb (rukomet), HAOK Mladost (odbojka) i HAVK Mladost (vaterpolo).
  • Program vjernosti - Dinamova aplikacija
    ajde iskreno kao jedan od prvih ljudi u klubu što se tiče članstva jel se slažeš da bi ljudi trebali birati koji žele dres, majicu, šal ili hudicu?

    Čuo si komentar predsjednika kluba oko šala Betisa.
    Ajde učini nešto za nas članove, godišnjake i redovite korisnike programa vjernosti. Ovo je napokon naš klub, uvažite mišljenja članova. Svi smo tu na istoj razini
  • Ostali Sportovi
    Proslava titule uz zastavu Grada Zagreba :heart:

    YhthTEO.jpeg
  • Ostali Sportovi
    Sad treba kupiti majice i mladost prvaci
  • Ostali Sportovi
    Dinamo prvak Hrvatske u nogometu.

    Cibona prvak Hrvatske u košarci.

    Mladost prvak Hrvatske u vaterpolu.

    Zagreb prvak Hrvatske u rukometu.


    tovarima su ostale jedino još balote...
  • Ostali Sportovi
    Kakvo gaženje tovara, 8 razlike na poluvremenu

    Sve smo im uzeli.

    Zagreb ima prvaka u nogometu, košarci, rukometu i vaterpolu.

    Izgleda da smo ipak mi najsportskiji grad na svijetu :strong:

    I jos Marina na poluvremenu...
  • 1.HNL 2026./2027.
    to je ono što ne želim u Dinamu, neki nebitni, nepoznati stranci iz niželigaša.

    Pa zar ne bi svakom klubu 1000 puta bolje bilo da im igra mladi njihov igrač, makar bio i nešto lošiji, nego ovakvi anonimusi stranci koji igraju cijelu karijeru po niželigašima?
  • Program vjernosti - Dinamova aplikacija
    Od ove sezone mora korisnik nagrade birati koju nagradu želi s obzirom na bodove. Znači ako sakupiš bodove za majicu tebi bi se u fan shopu trebalo omogućiti da sam odabereš koju majicu hoćeš (naravno koje su trenutno dostupne), isto kao i za privjesak, šal, dres, hudicu ili što već hoćeš. Klub neka bira što ćeš dobiti u mistery boxovima, ali ove pojedinačne nagrade korisnik programa vjernosti mora sam birati inače ovo skupljanje bodova je apsurdno i potpuno nepotrebno.

    Nadam se da će marketing prihvatiti ovo jer oni koji skupljaju bodove dobivaju ih na temelju dolaska na utakmice, potrošnji na stadionu i kupovanju u fan shopovima, što znači da su to oni najvjerniji od kojih Dinamo ima najviše financijske koristi pa onda bi bio red da im se izađe u susret da sami odaberu koji žele dres, majicu ili šal. Pa neka se radi toga i digne prag za dobivanje nagrada ako je potrebno.