• Transferi - rasprave
    Jakir, hvala Bogu, više nije sportski direktor.
  • Transferi - rasprave
    A Pašalić zabio gol iz slobodnjaka iz odbijanca, čudno da se uopće njemu pripisao pogodak :wink:

    Međutim, ja ga se osim toga gola ne sjećam da je nešto posebno dominirao, naprotiv. S druge strane, Mierez svaku utakmicu izluđuje našu obranu.

    Itekako znam da je dolazak Miereza nerealan i teško izvediv, to su samo moji morki stovi, ali isto tako znam i da je Pašalić najprecjenjeniji igrač u HNL-u. Dobro znamo zašto je reprezentativac, stoga taj argument možemo baciti u vodu. Bolji je od Špikića, ali hoćemo li stvarno težiti tome da tražimo igrača koji je bolji od Špikića pa je, eto, automatski kapitalac...

    Sve preko dvije milje je bacanje novaca u vjetar za igrača koji ima jednu (1) dobru seniorsku sezonu iza sebe!
  • Transferi - rasprave
    Prisjeti se derbija s Osijekom i Rijekom. Tko ti je više ostao u sjećanju? Mierez koji je zadavao muke kompletnoj našoj obrani ili Pašalić sa svojim velebnim učinkom od jednog gola, jednog žutog kartona i gotovom nikakvim doprinosom u igri.
  • Transferi - rasprave
    Razlika između Miereza i Pašalića je ta da jedan vrijedi 4 milje, a drugi ni upola od toga.
  • Transferi - rasprave
    Mierez je jedini HNL igrač koji bi nama bio instant pojačanje. Matkovića ne računam zato jer je njegov dolazak nerealan.

    Nikakvi Pašalići, Galešići i ostali precijenjeni Miškovićevi eksponati nam ne mogu pomoći. Ako trebamo potrošiti milijune na nekoga u HNL-u, onda je to Mierez i samo Mierez!
  • Transferi - rasprave
    Niti Pašalić niti Cordoba. Prvi je debelo precijenjen, a drugi prevelika nepoznanica.
  • Maxime Bernauer #6
    To me uopće ne čudi.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Mi imamo jako dobar kadar, nedostaje nam desno krilo i to je više manje to. Međutim, ono što zabrinjava je odnos Jakira prema određenim igračima. Izmišljaju se nove pozicije samo kako bi ristovski ostao u prvih 11. To tako ne ide.

    Sve je kristalno jasno. Lijevo imamo ogiwaru i perkovića, desno imamo RPG-a i Mikića, a ristovski neka se s Mikićem bori za minutažu u HNL-u.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Onaj tko je doveo Gabriela za mene ima pravo kiksati za sljedeca 2 igrača!don

    Zašto bi dao dopuštenje sportskom direktoru kojem je posao dovoditi igrače poput RPG-a da kiksa u iduća dva transfera?
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Tako je. A za to je glavni krivac trener koji dopušta opuštenost određenih pojedinaca.
  • Transferi - rasprave
    Vidim da je opet počelo svršavanje na Pašalića. Trebamo li ponovno vaditi njegovu velebnu statistiku iz prošle sezone?
  • Transferi - rasprave
    Marco Pašalić je i dalje najbolje desno krilo s kojim smo se povezivali ovo ljetohardek

    I to je vrlo zabrinjavajuća činjenica zato što on ni po ćemu nije pokazao da vrijedi te novce za koje ga Miško nudi.

    Ima puno goru statistiku od vidovića, a njega nismo htjeli platiti 3 mil. eura. Očekujem da ćemo isto tako postupiti i s pašalićem. Sve preko 2.5 milje je napumpavanje cijene. Take it or leave it. Ako je miško već odbio našu ponudu, a po svemu sudeći jest, onda smo se već trebali okrenuti novim igračima.
  • Transferi - rasprave
    Mi već pola godine govorimo na sva zvona da nam je desno krilo najkritičnije i da je to prvo mjesto nam kojem se moramo pojačati.

    I što se dogodilo po tom pitanju? Prošle su glavne pripreme, sezona počinje za nekoliko dana, a mi se i dalje natežemo oko 21-godišnjeg južnoameričkog igrača bez iskustva igranja "velikih utakmica" za kojeg znamo da će trebati imati jako dugu prilagodbu.

    Taj transfer može biti dobar, ali zašto pobogu od svih pozicija najviše riskiramo u onoj koja nam je najslabija. Bio bih puno zadovoljniji kada bismo doveli iskusnijeg, poznatijeg, europskog igrača.

    Ova trakavica traje predugo. Ako smo htjeli dovesti takav tip igrača, to smo trebali napraviti prije početka priprema.
  • Transferi - rasprave
    Ovo s kolumbijcem traje predugo, a moramo uzeti u obzir i prilagodbu koja će dosta dugo trajati...

    Mi smo desno krilo trebali dovesti još jučer. Od početka je ta pozicija određena kao ključna na kojoj se moramo pojačati.

    Također, mislim da je preveliki rizik to što od 21-godišnjeg kolumbijca očekujemo da bude udarno krilo za pohod na ligu prvaka. Ako smo već ciljano krenuli na takav tip igrača, trebali smo ga dovesti prije početka priprema. Sve se bojim da ćemo u play offu ponovno gledati Špikića...
  • Transferi - rasprave
    Bišćan je nakon osiguravanja prvenstva imao jako čudne, čak i priglupe poteze.

    Tu prvenstveno mislim na guranje Topića za kojeg smo svi vidjeli da nije potencijal. Zatim je perkovića izbrisao s mape, a Ljubičića vratio lijevo. Zašto je to tako, to samo on zna.

    Međutim, nakon što smo doveli pravog lijevog beka, ljubičić je 80 posto utakmica igrao u veznom redu i to vrlo dobro, ako ne i odlično.