ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Grad Zagreb
    ↪Paulie
    tu vidim poslovnu priliku za tebe i chrissya da uletite
  • Kladionica
    ↪Droljo
    ja sam sinoc isto imao dupli hearbreak. em smo kiksali, em sam ceko jos samo dinamo za 77 eura :cry:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    atletico - espanyol

    RDT-20250330-1035452906607685818234699-2.jpg


    https://streamin.me/v/a97d0da9
  • HNL - 27. kolo - Varaždin vs. Dinamo Zagreb - 30.03.2025. - 18:45h, Stadion Varteks, Varaždin
    ↪tp1997
    recite da idete na obiteljsko druzenje
  • 1.HNL 2024./2025.
    go la zooooo
  • 1.HNL 2024./2025.
    korneri 6-6 a nakon 11 minuta je bilo 0-5
  • Zona Dinamo Predictor || Varaždin - Dinamo (HNL 24/25, 27.kolo)
    Varaždin - Dinamo 1:2, Stojković
  • Grad Zagreb
    ↪mali M
    inace se za koncerte objavi cijena karata prije prodaje, da.
  • Guzice i Sise
    ↪Droljo
    a na norvesku jaknu?
  • Kladionica
    ↪rob ljubavi
    sva sreca nisam ga nasao u ponudi na favbetu :sweat:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    @Marley sada

    joaquin-phoenix-gladiator.gif
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪Droljo
    tornado of souls dobra traka, ove druge dvije meh :sweat:
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    Ko je rekao to?!?! — masacusec

    to je bilo pitanje, kaj si nervozan
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪Droljo
    haha ja sam njih sve slusao tamo u 7. i 8. razredu osnovne pa me nostalgija pere. korn i dalje znam upalit neke stvari koje su mi top, system ne bas tolko. thrash mi zna bit prilicno dosadan, slayer, megadeth, bezveze mi to sve. ove neke exoduse, overkille, kreatore nisam ni slusao nes previse al mogu pretpostavit sta me ocekuje. metallica prva 4 albuma topcina, to obozavam.

    kad smo kod instrumentalnih verzija pjesama, evo jedne koja mi je bolja bez vokala. cudo od stvari. svaki zvuk i melodija koji dodu su mi precatchy. na kraju trake totalni kaos :love:

  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪masacusec
    ok ali zasto? :sweat: ne volis vokal?
Home » javolimtebejako
More Comments

javolimtebejako

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo