Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo haha ja sam njih sve slusao tamo u 7. i 8. razredu osnovne pa me nostalgija pere. korn i dalje znam upalit neke stvari koje su mi top, system ne bas tolko. thrash mi zna bit prilicno dosadan, slayer, megadeth, bezveze mi to sve. ove neke exoduse, overkille, kreatore nisam ni slusao nes previse al mogu pretpostavit sta me ocekuje. metallica prva 4 albuma topcina, to obozavam.
kad smo kod instrumentalnih verzija pjesama, evo jedne koja mi je bolja bez vokala. cudo od stvari. svaki zvuk i melodija koji dodu su mi precatchy. na kraju trake totalni kaos
:love: