• Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Ja mu želim da uspije, ali ispravan put je mukotrpan rad kroz posudbe, nerijetko to ispadne i najbolje rješenje
  • Transferi - rasprave
    A i bio bi red da ti dođe još neki stranac, za dušu :cool:
  • Transferi - rasprave
    Čak mislim da su si i njih dvojica dobri, nije to nevažno
  • Transferi - rasprave
    Baš nevjerovatno. Sad sam uvjeren da su neki ljudi ovdje samo da trolaju. Pojacanja ne valjaju jer nisu dovoljno dobra ili iskusna ili zaljubljena u Dinamo. Odlasci senatora koji zele otici su krivnja kluba, a odlasci preplacenih pojacanja koja se nisu pokazala kao takva su greska jer trebamo im dati 50 utakmica da pokazu osnove nogometa za 800 tisuca eura place. Pa koju kitu onda ista mijenjamo, trebali smo sve ostaviti kao prosle sezone i udri Mile
  • Transferi - rasprave
    nemoj tako, vidiš da rade sentimenti, trebamo ga oplakivati i otvoriti žiro račun za potporu jer je bio neshvaćen
  • Transferi - rasprave
    pa posudba s otkupom ga ne cini jeftinijim, jedan Pašalić je u 5 kola zabio više golovs nego ovaj u sezoni, toliko je dobar
  • Transferi - rasprave
    nije se snasao u ligi koja je katastrofa, skup je i ti bi ga platio da bude rotacija?
  • 1.HNL 2025./2026.
    evo, Modrićeva generacija je ubijala?
  • Transferi - rasprave
    Ma opet će svi dnovinari pozeleniti kad doleti neki napadač za kojeg nisu znali da dolazi
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    stari moj, ponasali smo se i tretirali ga kao da je prime Drogba. Za nista nije bio kriv, nalazili smo mu sve dobro...a to je kita za prvog napadača
  • Transferi - rasprave
    Brodic je puno jeftiniji i puno korisniji za probiti bunker, samo sam ti dao primjer, nama Kanga nije donio ništa
  • Transferi - rasprave
    pa za prvog napadača nije, za trećeg je preskup. Jesi ga gledao? Čovjek ne zna gol zabiti, Brodić je pet puta bolja rezerva za ono što mi trebamo.
  • Transferi - rasprave
    o čemu ti pričaš, o Matkoviću? Pa on je potencijal i ulaganje u budućnost, Kanga dokazano nije kvaliteta, imao je jednu dobru sezonu u karijeri
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    20 golova u Dinamu u HNL-u sigurno ne kosta 10 milijuna eura. Kule je jako dobar back up za Dinamo, prvi napadač nikako jer je i ove godine pokazao da mu je taj pritisak previše, jednostavno nije kompletan, može ući u seriju i to nam može jako puno značiti, ali prvi napadač Dinama.jednoatavno mora imati kvalitetu više. I sigurno ćemo dovesti takvog igrača