Transferi - rasprave Baš nevjerovatno. Sad sam uvjeren da su neki ljudi ovdje samo da trolaju. Pojacanja ne valjaju jer nisu dovoljno dobra ili iskusna ili zaljubljena u Dinamo. Odlasci senatora koji zele otici su krivnja kluba, a odlasci preplacenih pojacanja koja se nisu pokazala kao takva su greska jer trebamo im dati 50 utakmica da pokazu osnove nogometa za 800 tisuca eura place. Pa koju kitu onda ista mijenjamo, trebali smo sve ostaviti kao prosle sezone i udri Mile