Comments

  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Mislim, da Kule nije za prvog napadača nije nepopularno, nego opcenito misljenje vecine Dinamovih navijača. Isto tako sada vaditi sve promašaje na temi o nepopularnim mišljenjima je žešće zabrijavanje. Dečki, ako je Kule problem, mi problem nemamo. Njega sigurno nitko od odgovornih u klubu ne vidi kao prvu špicu, pa ni on sam, a naravno da je bio ljut kad je gledao tarabu koja igra ispred njega, bez da je to zasluženo igrama na terenu.
  • Transferi - rasprave
    ja ne razumijem zašto bi zadržavali napadača kojem je najveći problem zabiti gol, čovjek nema dobru završnicu, pa nije Boban idiot
  • Transferi - rasprave
    ma ok, slažemo se u svemu, kužiš što hoću reći
  • Transferi - rasprave
    pa dobro, ali je kretenski govoriti da nismo nista dobili od njih
  • Transferi - rasprave
    prvog nismo imali uopce, drugi je igrao ozlijeđen pola sezone, a treći...nemoj me ****
  • 1.HNL 2025./2026.
    pa baš, to mu i ja govorim
  • 1.HNL 2025./2026.
    ha? Ne, Scifo je bio kopija Joe Šimunica, nikad nije bio drvo, ti si zabrijao i to jako. Baš je znao s loptom, bio smiren s njom...ja sam ga obožavao kao igrača, ali svejedno mislim da sad priča gluposti
  • 1.HNL 2025./2026.
    Scifo je gubio od fkn Brann Bergena i sličnih, a priča o Dinamu danas kao da je lošiji od njegovog, wtf?
  • Transferi - rasprave
    ma naravno, ništa bez te klauzule
  • Transferi - rasprave
    Dečki, Vrbančić nije top talent, nije. Možda se iskristalizira u igračinu, ali to se neće dogoditi u Dinamu, zato bi Osijek s buy back opcijom bio izvrstan smjer. 1,5 do 2 milje za kockanje na Matkovića je nešto što se mora probati jer ako pogodimo onda se to vraća deseterostruko.
  • Transferi - rasprave
    Jesi li ti gledao Vrbu u Lokomotivi?
  • Transferi - rasprave
    naravno da ne, ali glupo je uzdizati Kangu i tjerati Kuleta kad je dokazano dobra B opcija
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pa imamo sad pokrivenu vezu, mislim da smo barem tu mirni
  • Transferi - rasprave
    Nevjerovatna je količina kenjanja po Kuletu i koliko se ignoriraju neke jako važne činjenice: njemu je to bila prva sezona u karijeri u kojoj je na toj razini imao tako bitnu ulogu- broj utakmica, stres, psihofizički umor, nije to jednostavno i naravno da je bio pao. Doslovce je igrao s potrganim ramenom jer nismo imali alternativu, ali nitko mu to nije uzeo kao opravdanje. Dapače, dođe Kanga i majstor zasjedne u prvih 11 i ne izlazi van, a Kuleta se osuđuje jer ima ljute proslave kad zabije gol. Nije to normalno. On nije Ronaldo, ali nije ni drvo, za Dinamo kao alternativa je izvrstan
  • Transferi - rasprave
    Ivanušec je izvrstan, ali ne znam što bi igrao kod nas kad ćemo mi forsirati igru koja mu i tamo nije odgovarala