Luka Stojković #7 ali Dinamo igracima nije roditelj. — jakov1
Pa ok, ajmo onda gledati najplastičnije moguće iako mi se gadi to ubacivati u razgovor. Stojković nakon jučerašnje utakmice, ajmo reći da vrijedi 5 milijuna eura. E sad, jel tebi u interesu raditi svaki dan s njim, da nauči konzistentno isporučivati ovakve utakmice i emocionalno ga primiriti i prodati za 10-15 milijuna, što ima itekako potencijal biti? Pa naravno da je, a uz to što će biti igrač te vrijednosti će biti i igrač koji će za Dinamo biti centar cijele igre - Baturina, Olmo, Rog, Badelj i slični.
Mi takve igrače ne možemo kupovati, samo proizvoditi i graditi. Ako klub procijeni da nema šanse da ga se sredi, a isto tako da se ne isplati ulazit u rizike s njegovim ispadima, onda jbg. Ali ja osobno mislim da se itekako treba radit s njim jer jučer je pokazao kakav igrač se krije u njemu, ovo jučer je bila razina Baturine i Sučića protiv Milana i Monaca, dotaknut višom silom.