ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ima još 11 kola, 33 bodova je u igri. A bogami ni nije ni osvojeno prvenstvo. — IceMan

    Potpisujem. Nismo patološki luzeri i jadnici, pa se nama neće dogoditi, ali treba se sjetiti da su ovi jugoimbecili imali 8 bodova prednosti 8 kola prije kraja prvenstva. I završili su treći.

    Opet kažem, da, jasno mi je da nismo jebeni luzeri, ali me strah da ne poletimo previše i krenemo se zajebavati. Ovo je savršena prilika da igramo opuštenije, bez grča, uz podršku svih navijača, bez imalo negative i taj kvartal koji slijedi treba iskoristiti najbolje moguće.
  • Trener - Mario Kovačević
    a remizirali protiv Hajduka (0-0) i Rijeke (1-1). — Nogo

    Ne mogu ti imbecili napisat jedan jebeni članak bez da sjebu nešto
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Prepiši post koji ti je drag u tekicu neku
  • HNL - 25. kolo - Hajduk Split vs. Dinamo Zagreb - 08.03.2026. - 15:00, Stadion Poljud, Split
    Došlo je i njihovo proljeće, kao i zadnje tri godine lol

    samo što očito imamo drugačije standarde za proljeća
  • HNL - 25. kolo - Hajduk Split vs. Dinamo Zagreb - 08.03.2026. - 15:00, Stadion Poljud, Split
    Skandiranje Garciji "Ostani" dok je prolazio je bilo jako smiješno
  • HNL - 25. kolo - Hajduk Split vs. Dinamo Zagreb - 08.03.2026. - 15:00, Stadion Poljud, Split
    vozi u gepeku do splita — kajsitilud

    Sutra za CSKA potpisujem
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Da, prodat ćemo McKennu i Domingueza, igrat će klinci mlađi od 18 godina.

    Na čega se vi jebeno ložite
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Makedonion
    Razlog; spominjanje hajduka na temama gdje ne pripada
    Trajanje bana; 3 dana
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Jebo te hajduk da te jebo
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Dobro čovjek pita pitanja, nikome od vas nije sumnjivo zašto su uz dizajnericu Celinea, Prade i Jil Sander ubacili golmana? Možda zato što su htjeli utjecati na izbor preko "svojeg čovjeka", da budu odabrani samo loši dresovi?

    Nikome ništa nije čudno, smiješno.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪zagrebecanin


    Ovaj sivi je možda i najbolji od svih ponuđenih, kako se prekrasno slaže tamno plava s grba uz tu sivu nijansu, a detalj na leđima fantazija čista.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪zagrebecanin


    Au brate, baš te jebački nisu ispoštovali, grmi žešće dizajn.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪Sesvećanin


    Brate mogao si ih oprat prije slanja
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Plava baština 1923 ću dati glas, a osim toga plavi potpis, 115 godina po uzoru na gradjanski i aj, čuvari maksimira jer mi se ful sviđa boja
  • Dino Perić #55
    Ja prvi ne bih htio lika koji jedva hoda, ne planira biti profesionalni nogometaš i sve mu je preko kurca da trenira s prvom, pa čak i drugom ekipom koja mora svake sekunde biti našpanana i nabrijana.

    Kao da, jasno je ako ga plaćamo da bi trebao ispunjavati svoje zadaće prema ugovoru, ali mislim da njegova pojava na treninzima ne može donijeti ništa dobroga. A ako već smo popušili pimpek s njegovim ugovorom, ne bih radio dodatnu štetu.
Home » Paggini
More Comments

Paggini

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo