ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2025./2026.
    kovačević je osvojo 1,62 lani, ispričavam se — fakin

    Koje ti borbe vodiš svaki mrtvi dan na forumu, pa to je čudesno haahhahahaha

    Mali dio mene fkt poštuje tvoju konzistentnost
  • 1.HNL 2025./2026.
    Dajte malo poštovanja liku koji je igrao za Real i Deportivo i trenirao Betis, Malagu i Deportivo, mislim da se ne može uspoređivati s jednim seljom Kovacevicem
  • Tribine
    Ali na stranu sad sve to skupa, ali način na koji je grupa "proslavila" tu svetu vezu koja veže partizanske klubove je čudesan - od poruke, dvije krpe i bolesno dobrog prepjeva njihove pjesme. Buknulo je posvuda, baš čestitke, javljaju mi se rendom ljudi koji veze nemaju s navijanjem i Dinamom da vide šta su se to torcidaši osramotili.

    Pjesma se lijepo uhvatila na tribini i ne sumnjam da će ostati desetljećima dio repertoara da podsjeti gubu na sramotu
  • Tribine
    da živi u Zg — Hrc-Vg

    Za razliku od te famozne TZG krpe :snicker:
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo


    Ro$ama s versom godine, a bogami ni Murdagang ne zaostaje puno, bolesna stvar
  • Tribine
    Pričamo o torcidi hahaha, kakvo gašenje, pa imaju grupe koje su gubile krpe par puta pa se nisu gasile, a kamoli da ugase tzg

    A što se tiče srama, opet pričamo o torcidi koja srama općenito nema
  • Dion Drena Beljo #9
    Čitati komentare na ovoj temi, tamo oko 20. stranice je izvrsna razonoda sad kad nemamo dva tjedna HNL bravura
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke


    Od cijelog filma, jedino ova minuta i po valja, sve ostalo je baš nemilo smeće
  • 1.HNL - 27.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.03.2026. - 17.15h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Livaković se neće kurca spremit za Svjetsko :meh:
  • Tribine
    Ajde ne stavljajte ovdje videe sa FB i IG "hooligan" stranica
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Jebena fešta danas bila na tribini
  • Dion Drena Beljo #9
    Sta bi bilo još da se pojavi na utakmici
  • 1.HNL - 27.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.03.2026. - 17.15h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Ekipa izgleda ko da igra za ručak u gulagu, koja jebena glad
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Da
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Droljo


    Valja, taman nije presušio kao što neznalci rade
Home » Paggini
More Comments

Paggini

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo