• 1.HNL 2025./2026.
    Rebić ako bude spreman bit će ozbiljno pojačanjeNoel

    što je najgore, van svih očekivanja, ovaj idiot je bio spreman hahaha, ali nije pojačanje, pa možemo i tu "ako islužena propalica bude spremna" floskulu staviti u ladicu sjećanja
  • 1.HNL 2025./2026.
    A opet će krenuti ekipa isto u 8 mjesecu kad uđu s dvije 1:0 pobjede iz penala i dovedu Palaversu, jebiga to je taj Zona ciklus svake sezone
  • 1.HNL 2025./2026.
    hahahahaha treba fkt krenuti vaditi legendarne citate iz tog vremena
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Potvrda naslova doma, na 115 rodjendan.

    Može li ljepše?
  • Shit of the day
    ali tražim pošten i jednak kriterij za sveCerealKiller

    https://www.24sata.hr/sport/video-pogledajte-penal-rijeke-nakon-kojeg-je-trener-vukovara-zestoko-kritizirao-var-sustav-1113243

    Pičko ciganska, ne sjećam se da si nakon ovog tražio pošten i jednak kriterij za sve.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Dobro ajde ispucali smo svi svoju kvotu smaranja s Tomaševićem za ovaj kvartal! Nastavimo dalje
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Klubovima bi trebalo biti u interesu da kvaliteta nogometa raste u ligi, a ne obrnuto.Crni86

    A šta da rade? HNS neće plaćati strane suce osim EVENTUALNO za derbije, klubovi nema šanse da bi sami išli to financirati. Mogu samo sjediti i lajati svaki tjedan da su pokradeni i to je to.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    U programu, osim kviza koji se oslanja na 115 godina nema apsolutno ništa što govori o Gradjanskom.superhik

    Iako se slažem s tobom, treba reći da je prije dvije godine dr. Šute na Cvjetnom predstavljao knjigu, imali smo tada i retro dres Gradjanskog koji je izdan, kao i fantastičnu polo majicu koja je izašla taj dan neočekivano, Kibice se ubacilo i u službeni shop itd i samim time mi je ovo sve skupa malo brljavo odrađeno. Recimo, kad bi se izbacila neka mini kolekcija na Gradjanski, to bi bilo fino.
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Njih toliko zaboli pimpek, doslovno prema Layecu se nije dogodila sudačka greška od njegovog dolaska osim KTCovog potezanja na Fruku i pogrešnog penala Rijeke protiv Vukovara.

    Tko to ozbiljno shvaća, ja ne znam stvarno. Jasno je da je sve to šarada, niti im je u interesu poboljšati išta, samo neka ovo ide, a psi neka laju malo svaki tjedan, ko ga jebe.
  • Transferi - rasprave
    kockar bez koljenabazooka93

    Hahaha, ovo bi dvoje moglo biti povezano hahahaha
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa


    Svaki put kad uputim dobronamjerno ukazanje na stvari koje se mogu popraviti me se naziva trovačem. Prekrasna nam je ta "demokracija" gdje jedni vrijede više od drugih, svaka čast. Inače sam na svakoj utakmici kad mogu ići
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Mislim da tomaševiću gradjanski ne predstavlja apsolutno ništa lol
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Fali neki kralj Tomislav još i to bi bilo to
  • Shit of the day
    Jel oni stvarno nakon onog klaunizma osjećaju da su pokradeni? Pa jel ovo ozbiljno? Mislim, naravno i mediji potenciraju, nisam vidio dva članka o "zaleđu", ali zato laju na taj mrtvi crveni. Odvratna ekipa
  • Transferi - rasprave
    ↪Paggini 500k je puno? Moramo preuzeti rizik a opet neće ni oni pristati samo na to. Ozljede su jebene ali nebi ni prvi ni zadnji put bilo da nakon takvih ozljeda igrac se oporavi kak spadaLudovic IX

    Pa napisao ti je deda, zašto bi plaćali išta polomljenog klinca (kojeg nitko neće uzimati dok se ne oporavi) ako možemo na zimu, nakon što se bude znalo u kakvom je stanju, pregovarati s njim o prelasku i na ljeto neka dođe besplatno.