ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Luka Stojković #7
    Jedno je biti prgav i borac, jedno bahati debil — Tongo Doumbia

    Dečko je zabio gol tri minute prije i ironično se nasmijao sucu za sviranje nepostojećeg kornera, to je dovoljno da ga se naziva bahatim debilom?

    Malo ti treba za takav epitet, ako smijem primjetiti.
  • Suđenje i suci
    Evo, dobili gol iz nepostojećeg kornera jer su se osječani malo naljutili pa im dao kornee, poništili gol bez da imaju itijedan dokaz da NIJE prešla crtu.

    Jel nam treba više razloga da tražimo strane suce?

    Ima 16 utakmica do kraja prvenstva, 10k eura po sudačkoj ekipi cca, 160k eura za nas, neka i sami financiramo jer ovakve cirkuse gledati iz tjedna u tjedan postaje nesnosno.
  • Wilfried Kanga #16
    Kanga je jedna od svjetlih točaka danas, da nije iz bunara u onom teškom duelu osvojio i s poda gurnuo loptu prema RPGu, ne bi ni jedan gol zabili.

    Uz to si je sam kreirao priliku i iz okreta zapucao na gol, pogodio stativu glavom iz teške pozicije, a općenito bio opasan po gol i za obranu.

    Nije masterclass performans, ali u odnosu na Kuletovo višemjesečno ništa, ovo je značajni napredak. Samo da ga procuri.
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @NB86 @Mlađi referent
    Razlog; nastavak ad hominem rasprave nakon upozorenja
    Trajanje bana; 7 dana
  • Wilfried Kanga #16
    @NB86 i @Mlađi referent dosta je bilo.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    ↪Tom Hanks


    Pa top buraz, ajmo urlati kako je talijanska prevara na temelju jedne utakmice gdje ni dragi Bog nije htio da bude gol, a kamoli da su nas iole izdominirali.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    ↪rokikaciga


    Ne može se, nema te opcije.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Da su ušle dvije od četiri stative/precke, da imamo kurcevu gol tehnologiju, da njima nije ušao jebeni eurogol i gol iz izmišljenog kornera, urlali bi o genijalnom Dinamu.

    Majke mi moje, vi svi jedva čekate izaći iz rupa da onanirate po jebenom forumu.

    Jedva čekam jos mjesec, dva pa da se svi skupa vratite u svoje smrdljive rupe i da vas ne moram čitati, nadam se, više ikad.
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @TV Serviser
    Razlog; teško psovanje Boga
    Trajanje bana; 28 dana
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Ukleta, ukleta utakmica.

    Nemam drugog opisa.
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    ↪fatalerror


    Pa oboje je isto...
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Filip 91
    Razlog; psovanje Boga
    Trajanje bana; 14 dana
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Ispovracat cu se, fizicki mi je muka
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Ajmo izvaditi obje 10ke, sta se moze dogodit...
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    Samo da se napomene reakcija Kange u zacetku akcije, ishrvao se sa obrambenim jebački, gurnuo na krilo u padu, klasno.
Home » Paggini
More Comments

Paggini

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo