• Transferi - rasprave
    video predstavljanja gdje Belcar čita članak o propalom transferu.Izet Hajrović

    Kako bi ovo bilo dobro ahahahah
  • Leon Belcar #23
    Jako me razveselio ovaj transfer.

    Taktički zreo igrač, dolazi u najboljim godinama, nasušno nam treba s obzirom na stanje u momčadi, korektni novci i jako bitno - koliko mi kažu, dinamovac svakim svojim atomom.

    Ako je nama bilo teško večeras, zamislite kako je njemu bilo dok mu dres koji je sanjao nositi postaje sve udaljeniji.

    Sretno Leone, nadam se da ćeš ući u panteon velikih veznjaka naše svetinje!
  • Transferi - rasprave
    Kamo sreće da smo Mmaeea i Cordobu doveli na posudbu s pravom otkupa, jel momci?

    Ocito je u pitanju strah od potencijalnih zdravstvenih problema, nema apsolutno nikakvog smisla da 2 sata prije kraja roka mi mijenjamo uvjete bezveze. Ako je još meniskus, onda stvarno opravdano
  • Transferi - rasprave
    Ekipa je manično rifrešala comet ponedjeljkom navečer, ako ovo nije jedan od najlegendarnijih trenutaka Zone Dinamo
  • 1.HNL 2024./2025.


    Ovaj lik se svim silama trudi ne doći u Dinamo.
  • Transferi - rasprave
    Ne znam zake stalno Bulata spominjete? Uopce nije zadnji vezni, dapace defenzivno banana.ElDorado

    Osmica je, kao i Belcar, kao i Sucic, kao i Misic. Nitko od te četvorice nije defanzivno dobar, a Belcar spada u istu kategoriju, jel.
  • Transferi - rasprave


    Lik se slaže s tobom i popiješ bezveze ban. Ehhhhh
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Žan
    Razlog; vrijeđanje člana
    Trajanje bana; 7 dana (upozorenje za buduće ponašanje)
  • Transferi - rasprave
    Čim se spominju Smakaj, Fetai i jebeni Titraui kao pojačanja, znam da žešće kriziramo
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo


    Bratko, smanjimo malo ovu ad hominem raspravu.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Mislim da je Kovacevic rekao da je navijac Sarajeva, ali da simpatizira i nas i tovare. On bi digao hajduk ali ti divlji psi bi ga pojeli.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Arijan Ademi zvao je gđu Peras da se obrati pozornost na Peru.ElDorado

    Kapetan još jednom pokazuje odličan njuh za igrača, kao i onomad za Baturinu u juniorima i još jednog, ako se ne varam.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu


    Naravno da je kad ga nosi ponos Dinama i Republike Hrvatske!
  • 1.HNL 2024./2025.
    Obavijest koju eto ne vjerujem da se treba reći na forumu navijača Dinama, ali svako buduće izražavanje potpore i navijanja za bilo koji klub koji nam je konkurent za naslov, bila to Rijeka ili Hajduk će se sankcionirati banom na duže vrijeme

    Puštalo se dosad, ali i to zaoštravamo. I bez otvaranja rasprave i "a šta ako bude"... Komentirajte utakmice slobodno, kao i uvijek, ali bez "ajmo Rijeka" i slično.
  • Transferi - rasprave
    moramo to iskoristiti za derbije da Hoxha počne lijevo, a Pjaca desnoIzet Hajrović

    Ovo za derbije se apsolutno slažem, pogotovo i zbog Hoxhine obrambene odgovornosti jer nadam se da će i Franjić biti upogonjen, a RPG desno. Moglo bi to valjati!