Arbër Hoxha #11 Hoćemo i ovog mahera spomenuti? Bilo bi šteta da se ne spomene, izrasta u jako dobrog igrača, baš je opasnost svaki put kad primi loptu.
Izvrsno otvaranje polusezone, pogotovo kao joker s klupe. Šteta što mu je Banić skinuo priliku, ali jako dobar asist i akcija za Kuleta (iako je to trebao puknut, al jbg)
Top, samo da nastavi ovako i bit će to jako dobro