Pa što taj veliki dinamovac, koji je jamačno i član jer je toliki dinamovac, ne kupi kartu i da novce svome voljenom klubu, za kojeg toliko brine svaki dan?
Muskarci, pravi muskarci, ne znaju pričati otvoreno o stvarima koje im smetaju i emocijama, nego to rješavaju galamom i sukobom i nakon toga su smireniji.
Ristovski u obrani sa tri iza, te sa RPGem i Franjićem na beku mi nije luda ideja. Fali mu brzine i prodornosti, ali mislim da ima dovoljno znanja i želje za desnog centralnog.