• Ulaznice - aktualno


    Uzeo za sebe i svoje prijatelje studente iz kaštela, čuvajte bubnjeve blubači da ne bi ko lege završili!
  • Ulaznice - aktualno


    Znam, zajebavam se :lol: vise se rugam sa histerijom o invaziji tovara
  • Ulaznice - aktualno
    Caps lock i boldano da se uzme što prije da se ne bi uzelo od strane TOVARA!!!
  • Ulaznice - aktualno
    SJEVER DOLJE SE OSLOBODILO KARATA ZA UZETI
  • Shit of the day


    Ovo je čudo, nađu tri rendom lika na ulici - jedan priča kako je sve namješteno, ne samo u nogometu, nego je namješteno između njega i novinara, drugi krene pričati o prvenstvu mladih, treći ni ne prati nogomet al nije ok što se ZABRANJUJE navijačima da dođu podržati klub.

    Stvarno antologijski video
  • Ulaznice - usluge


    Pa online se učlane, dobiju kod na mail odmah, povežu članstvo i kupe karte bez problema!
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Jebote doveli Zelenskog pred 20 ljudi u prostoriji da mu seru da mora potpisati mir s Rusijom, baš bizaran sastanak. Ne znam koji su ga kurac dovlačili iz Ukrajine samo da mu seru.
  • Ulaznice - usluge
    Možda kao onaj doktor bojkotira nešto
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice


    Ok, postat ću gospodin Purger! :up:
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo


    Tako je, treba pred svaku utakmicu napominjati da smo užas i da smo treći i da ne valja ništa u momčadi. :up: I onda se ljutite i zgražate se kad vas netko nazove trovačima.

    Ne daj Bože da se ljudi nabrijavaju na derbi i da su uzbuđeni, treba ih podsjetiti koliko smo u kurcu!
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Mislim da se neće "fetivi" učlanjivat da idu na zapad, nego ovi izrodi koji smrde po Zagrebu
  • 1.HNL - 24. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 02.03.2025. - 15.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Molio bih da kada žrtve rastave taj kavez i naprave nered, da im pošaljemo račun za štetu i izgradimo opet jednaki kavez.

    Naravno, taj račun će biti pošteno zaračunat, samo ćemo materijal naplatit, ruke su besplatne hehehe
  • Suđenje i suci
    Naši igrači nezainteresirani,nitko ne traži ponavljanjeplavi72

    Meni je čak ovo i draže - 82. je minuta, lopta je još kod nas, gledaju samo napad dalje i da zabiju, bez trošenja energije u tom trenutku na žalbe.

    Da se prikaže situacija nakon gol auta, išli su do suca i žalili su se.
  • A ili B | Forum Igra
    Bez stresa 3:0, uvijek

    Pobjeđujemo tovare na Maxu 5:0, na poljudu 0:4, doživljavaju još gori slom nego proljetos, otvoreni građanski rat u Splitu, otkrivanje i naplaćivanje dugova i unazađivanje ikakvog napretka, no Rijeka je prvak ove sezone ILI gubimo i na Maxu i na Poljudu, Hajduk se dodatno pojača, ulazi u Konferencijsku, ali mi smo prvaci ove godine
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo


    Na cca 90 posto terena lopta mora odskočiti da bi se igrala utakmica. Nema šanse da je lopta odskočila na 10 posto terena, a kamoli 90. Eventualno tamo na lijevom krilu kod južnog gola, ali ostatak terena teška nula.