Mogu eventualno razumjeti tajming zbog ovoga jer se mozda cekalo kaj ce reci šef sudaca.
Ak ne onda je trebalo jucer izdati priopcenje dok je jos sve "vruce".
Inace mi je priopcenje na mjestu i dovoljno oštro. — nkdz
taj klaun — Orc123
Btw jel se moze ovdje Excel uploadat? — emilperska
