ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Tribine
    Bolje šema mi je bila ono s rozim dimnima, tu su nas zajebali. Ovo mi je samo ful jazavo.
  • Marko Zebić #42
    Bog neka mi oprosti na ovome što ću reći, ali danas u jednom trenutku sam pomislio "možda ne bi bilo loše da McKenna ode...."

    Kakva utakmica, apsolutno doktorski. Ako je istina da je struka procijenila da je Zebić projekt kluba i da Jakir može ići, nakon ove utakmice im mogu reći da su točno procijenili.
  • Trener - Mario Kovačević
    Četiri tekme s grobarima, dvije pobjede na Poljudu, jedna na Maksimiru, jedan X na Maksimiru koji je trebao biti pobjeda da je bilo imalo pravde.

    Gol razlika 8-2.

    Da bi riječ jebenu rekao, svaka jebena čast.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪kajsitilud


    Šta ne pomogneš čovjeku nego tu samo govoriš šta bi drugi trebali????
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Pa dajte nemojte stavljati fotke i obavijesti gdje vam je auto krepao na putu do Zagreba, vi stvarno niste normalni hahaha
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Dinamosaur


    Šta piše, ne čitam lošu rezoluciju
  • Transferi - rasprave
    ali s druge strane, potrga li se je sranje i blokira to razvoj ikakavog klinca na 4 godine… — vlatkomarkovic

    A ovo se doslovno može reći za bilo kojeg igrača, a s tim da se radi o golmanu, koji se ne ozlijeđuju toliko ozbiljno osim ako si koljeno od @rokikaciga ili leđa od Neve
  • Grad Zagreb
    Vješati ovakve krpe dva tjedna nakon što su našli dvije masovne grobnice u Dubravi je stvarno pokazatelj izostanka ikakvog minimuma ljudskosti kod ovih bolesnika.

    Podrška momcima
  • Transferi - rasprave
    znaci da on želi vjv minimalno 4 godine i da bude starter i veliku placu, — vlatkomarkovic

    Znači da on želi minimum minimuma kojeg zaslužuje s obzirom na to tko je i što je

    Ako je nama problem dati dobru plaću golmanu reprezentacije i golmanu koji je Dinamo iščupao nestvaran broj puta, i dati mu ugovor na 4 godine dok ima 30 godina, u to stvarno ne mogu vjerovati. To mi je nezamislivo, pogotovo jer smo McKenni dali 4 godine ugovor i dobru plaću, pa ne vidim zašto Liviju isto ne bismo dali.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Malo me strah Zebićevog neiskustva, ali nije mogao dobit bolju priliku da se pokaže. — Keyser Soze

    Sudbina ne čeka da budeš spreman, a sutra je Zebićev susret sa sudbinom pred rasprodanim i krvi željnim Maksimirom!!!!
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jedva čekam sutra nakon Zebićeve loše tekme "Zašto igraju juniori ovakvu tekmu????" ili ako bude imao dobru tekmu "Zašto ne igraju juniori stalno, vidite kako je odigrao ovakvu tekmu???"
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    + brojanje para kaj ćemo dobit za plave žetone — NKDZ86

    Dođe mi ko povrat poreza :love: :hearts:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Jebote ugasit ću ovu Dinamo aplikaciju, 40 notifikacija danas hahahaha
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Jebote, al jedemo fino ovaj mjesec, brojanje članova, brojanje karata za derbi, brojanje bodova razlike od tovara, brojanje para koje ćemo dobiti od Hoxhinog transfera, brojanje Beljinih golova, brojanje svih pehara koje ćemo uzeti
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Hoxha je imao takvih jebenih clutch trenutaka ove sezone da to nije istina
Home » Paggini
More Comments

Paggini

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo