• KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Bit će sjajna pozivnica svim neodlučnim navijačima da ubuduće pohode nogometna, a usudio bih se reći i sportska događanja, kao i razglednica koju ćemo slati u svijet da vide i djeca u madridu, barceloni, londonu pa čak i Berlinu!
  • Sadašnji godišnjaci na stadionu u Kranjčevićevoj
    Kome se obraćaš? Čisto da znam za lajk, da derem ili ne. :lol:Droljo

    Ma ovom doktoru ispod tebe
  • Sadašnji godišnjaci na stadionu u Kranjčevićevoj
    Hej doktore, evo ovako - 60% ljudi je glasalo da ide na Istok, što bih rekao da je više od 29% da idu na jug i 9% da ide na zapad.
  • 1.HNL 2025./2026.
    ja bih sad bio davolji odvjetnik za Garciu i rekao da ovima dolje ne može pomoći ni Enrique, ni Pep, ni Flick. To je luzerski klub i ne vidim kako idućih 10 godina na imalo posten način mogu doc ne do titule, nego do 75 bodovaHnlovac

    To što mu je ekipa kršina ne znači da je on ikakav dobar, pa čak i prosječan trener. Pa i onaj trenerski zgubidan Gatusso je bolje postavljao utakmice od ove trenerčine, pa što reći za ekipu koja je protiv Dinama, Rijeke i Varaždina ove sezone imala DVIJE POBJEDE u DVANAEST UTAKMICA? A hoćemo spomenuti i 5:0 protiv Rijeke, hoćemo spomenuti i jedva jedvito prolazenje protiv Zire, hoćemo spomenuti ispadanje od Dinamo Citya?

    Koliki god da je ta ekipa krš, a krš je, ovakve stvari u jednoj sezoni doživjet može samo jako loš trener.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pa čekaj, znači Kova je bio zaslužan kad smo igrali loše, ali Kova nije zaslužan što smo ovako monstruozni ovu polusezonu? :chin:

    Pa nešto mi se tu ne zbraja!

    Kova je trenerčina za tu urugvajsko španjolsku prevaru, ne umanjujte njegov doprinos ovoj igri i sezoni, a isto tako, ne preuveličavajte ovog odrona od trenera kojem "fali igrača da pašu njegovom sustavu", a općenito mrzim takve jebene trenere koji "imaju svoj sustav kužiš, zato igramo ko mrtvi kurac"
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Ekipica, opet napominjemo, nemojte svoje planove šetanja, rute dolazaka, rezerviranih smještaja i ostalog pisati po javnom forumu jebem vas.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    A zamislite, samo zamislite da izadjemo na Balkanski Navijači FB stranici...

    Ili, ovo se ne usudim ni zamisljati, hooligans cz

    Generacije zaljubljenika u boyse smo unistili s ovom odlukom
  • Transferi - rasprave
    Iskreno ja nebi prodao hodzu tim poljacima ili sta su vec..sumnjam da mozemo bolje naci na trzistu..hodza se pokazao kao dosta zahvalanBeowulf112

    Shvacas da smo recimo Belju i Bakrara platili za cijenu za koju bi prodali Hoxhu (prema navodima)? :lol:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ma jebo sve ovo daj da ostanemo na maksimiru jebeš kranjču
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Pa nosi sta hoces, ne dolazis na osijekovu utakmicu
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    simpatizerske tribinepešća

    Istok simpatizerska tribina.... Svašta ova zona istrpi

    Što se tiče navijanja, znalo se zalomit da istok zagrmi jače od sjevera, jako rijetko, ali znalo se dogoditi. Nitko od istoka ne radi fanatične ultrase, ali nikad tamo nije bilo groblje kao na zapadu.

    Simpatizerska tribina...
  • 1.HNL 2025./2026.


    Treba i Zlomislića izmjeriti, miriši na ladnih 36,7 km/h
  • Ulaznice - usluge
    Samo ponavljam ako smijem, nadam se da se moderatura ne ljutiJuznjak

    Slobodno doture samo ti pitaj, al nemoj onda da me ignoriraš kad bude trebalo brufene kucat
  • Kaj bi htjeli da svira na razglasu Maksimira?
    Pohvala za klub za dvije asistencije prije tekme s tovarima! Odlican izbor pjesamaCrni86

    Smiješno mi je ovo kmečanje veletovarskih velemoralnih veleintelektualaca po internetu kako je sramota što se Rijeka i Dinamo spuštaju na takvu razinu ponižavanja.

    Pa evo ja bih rekao da je možda malo veća sramota što su vam ljudi surađivali s četnicima i da je ovo minimum koji bi trebali za takvu sramotu istrpit, al šta ja znam, nisam ja moralna vertikala kao južnjaci!