Kome se obraćaš? Čisto da znam za lajk, da derem ili ne. :lol: — Droljo
ja bih sad bio davolji odvjetnik za Garciu i rekao da ovima dolje ne može pomoći ni Enrique, ni Pep, ni Flick. To je luzerski klub i ne vidim kako idućih 10 godina na imalo posten način mogu doc ne do titule, nego do 75 bodova — Hnlovac
Iskreno ja nebi prodao hodzu tim poljacima ili sta su vec..sumnjam da mozemo bolje naci na trzistu..hodza se pokazao kao dosta zahvalan — Beowulf112
simpatizerske tribine — pešća
Samo ponavljam ako smijem, nadam se da se moderatura ne ljuti — Juznjak
Pohvala za klub za dvije asistencije prije tekme s tovarima! Odlican izbor pjesama — Crni86
