• 1.HNL 2024./2025.


    Dragi prijatelju, imaš tu mogućnost, organiziraj se, ušemi s Miškovićem i izađite na izbore za tri godine! :strong:
  • Transferi - rasprave
    Najbolje da se i ovo proglasi uspjehom kao i smijesnih 10% od buduce prodaje :sweat:NitkoBitan

    Pa nitko jebeno ovdje ovo nije nazvao odlicnim transferom, niti išta nazvao uspjehom.

    Ovo je realan transfer, niti je neki velebni uspjeh uprave, niti je sramota kako to pokušavate prikazati.

    Fizički izgled isto ulazi u kalkulacije, kako Pero stoji s tim?Izet Hajrović

    Dosta nisko, bosanac... :lol:



    Ovo je i mene strah... nadam se da će novi SD biti dotada...
  • Transferi - rasprave


    Pa prodan je za 16.5 milijuna eura, bonusi koje ima će se ispuniti, a stavljeni su vjerojatni radi odgode plaćanja.

    Sad, još jednom ću napisati, ne paše ni meni ova ponuda, ali mi ovdje nemamo odgovornost za naš klub, ne vodimo ga. Ovo je klasični risk management - imaš igrača od 21 godine, ozlijeda stopala koja, ne daj dragi Bože, može postati kronična, nama visi Liga prvaka koja je primarni izlog za naše igrače.

    Da se dogodi da Sucic se vrati u režim utakmica, nanovo se ozlijedi u travnju, ovaj put mora biti duže odsutan, da mi ne uđemo u LP zbog nesreće u playoffu - mislis da bi dolazile ponude u ovom rangu?

    Ne bi.

    Ostali bi s pimpekom u rukama, kao i tovari sa Pukstasom. Ne bi se dogodio takav dramatičan pad, ali ne bi ni Inter kucao opet na vrata sa podebljanom ponudom za igrača koji igra Euroligu i raspali HNL.

    Ja bih volio da je ovo ponuda od 22 milijuna, kao i svi ovdje, ali Sucic niti je potencijal kao Gvardiol, niti je dokazani generacijski potencijal kao Olmo, niti je dokazani vrlo mladi ekstra moderni stoper kao Šutalo, niti je mašina kao Pjaca, niti je suluda desetka kao Modrić. To su sve parametri koje ti klubovi gledaju.

    Sucic je ozbiljan igrac i jako ga volim, ali mislim da je ovo realna cijena. Da riskiramo i cekamo ljeto za jos tri-cetiri milijuna, a potencijalno možemo ispušiti 8-9 mi nema smisla, što si duže razmišljam.

    A treba i reći da vjerojatno i igrač ima izrazitu želju za odlaskom, Inter je Inter...

    Ostat ce s nama do kraja ove nikad bitnije sezone, to isto da se ne zaboravi.
  • Transferi - rasprave
    Pazi ti 10% smo dobili. Pise se kao da ce se sucic prodat za 100 milijuna pa cemo dobit 10 milijuna eura, a ne nekih 3 milijuna i to je pitanje kada. Mozda nikada.Crni86

    Ne nužno, ako se Sučić nastavi razvijati i ispuni svoj potencijal da zašto ga neki Bayern, Arsenal, PSG i slični klubovi ne bi uzeli za 50-60 milijuna eura.

    Čak je i Broz sa 30 otišao za 16 milijuna eura, recimo.
  • Jan Oliveras #14
    A nije se ni pojavio da moze nestati :cry:
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja


    Pa ok, donesi onda definitivan sud o igraču nakon 5 odigranih utakmica. Još bolje, donesi nakon nula utakmica.

    Mislim, kad smo kod toga, u to ograniceno vrijeme koje je Cordoba igrao, ima g/a svakih 110 minuta, sto ga cini najefikasnijim krilom. Ima tu potencijala
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Potencijalno? 1.5 milijun eura odšteta, ne grije slučajno klupu na poziciji gdje nam kronično fali igrač za prvih 11 kojeg jednostavno nemamo niti nakon drugog prijelaznog roka s novim SD-om.NORTE

    Da, potencijalno, jer postoji, zamisli, mogućnost da postane jako dobar igrač, a postoji i mogućnost da ne postane.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    znalci iz sportskog sektora smatrali da nisu kvaliteta za nas pa su otišli u Rijeku.sebenico

    Od nabrojanih, jedino Ivanović tek ovu polusezonu se pokazuje kao potencijal za Dinamo, ostali su ispravno procijenjeni kao igrači koji nisu za Dinamo. To što se potencijalno pogriješilo sa Cordobom i Mbukuom, ne znači da se pogriješilo i sa neuzimanjem Fruka, Pasalica, Soticeka, Solde, Jurisica i ostalih.
  • Transferi - rasprave
    Ok za place, ali zasto ni njegovom bivsem klubu bilo vazno da li ide u Mainz ili Dinamo pa da mi moramo 3X vise platiti?Pacho

    U transfer trosak ubrajam i naknadu za potpis - kao što smo dali Mmaeeu recimo, kao i mnogima prije njega.

    na kraju svega, 15tak milja svake sezone moramo nasmagat i da dobij3mo 37 milja od LPLudovic IX

    Mislim da ne trebamo, ako uđemo u LP jer taj iznos dobijemo od ulaznica, sponzora, dresova, pive, hrane, ovoga, onoga. Ne sjecam se koliko nam je bilo prosle godine prihoda s te strane, ali mislim da bi trebalo tu negdje biti.
  • Transferi - rasprave


    Pričam o transferima, da igrač dođe kod nas, trebamo mu ponuditi veću plaću i vjerojatno više platiti transfer nego Mainz jer kompenziramo ligu u kojoj igramo.

    Ako uopce i zeli doci, naravno.
  • Transferi - rasprave
    Razumijem da je lik izabrao Mainz više govorim o iznosu transfera. Ak je Nardin koji je tvoj pick bio toliko onda bi Cordoba trebao biti supersonična raketa.ElDorado

    A gle, jasno, ali ako dečko ne želi u Dinamo, ne želi.

    Što je Mainzu milijun eura, nama su tru milijuna za dolazak.
  • 1.HNL 2024./2025.


    Pa to je pod uvjetom da ide u Rijeku, koja ne plaća nikog išta.
  • Transferi - rasprave
    Stojke - Baturina - Ivanušec - Pjaca, ispred njih Kanga, iza njih Mišić i peglaj!Klenx

    Smiri se, na javnom sam mjestu, ne smijem dobivati erekcije trenutno. #NoHomo
  • Transferi - rasprave
    Kaj ti to nije ni malo apsurdno? A taj pick Nardin na kraju ode u Mainz za milju ili dve. Nemaš pravo na grešku ak s nekim drviš dva mjeseca i fulaš ceo fudbal.ElDorado

    A gle, jel itko od nas je imao naocale za vid u buducnost? Cordoba je po svim parametrima bio jako zanimljiv prospekt i razumijem zasto ga se uzelo. Rizik je bio, zasad se nije isplatio. Hoce li se isplatiti? Nadam se.

    A za Nardina i takve - slicno kao kod Dahla, jel bi on otisao u Bundesligu ili igrati po oranicama Kusek Apasa? Koliko smo se takvih igraca javili, nisu htjeli doci. Jbg, probalo se. Raditi neku preveliku kritiku Maricu jer, hipotetski, Nardin bira Mainz prije Dinama je nepotrebno.

    svih navedenih priznajem jedino Torrentea kao posao SD, ovo drugo su ionak naši grači koje bi doveo bilo tko iz kluba.ElDorado

    Ali ih nije doveo bilo tko iz kluba, nego Maric. Nema tu priznajem/ne priznajem. Dovedeni su pod Marićem, on ih je birao, on ih je dogovarao.
  • Transferi - rasprave
    Mariću prestani se skrivat! Uništavaš naš Dinamo!emilperska

    Galesic, Torrente, Franjic, Pjaca, Kacavenda, Ivanusec u kategoriju dobri do jako dobri, u kategoriju mid bih svrstao Mmaeea koji ima felera, ali je zasluzan za ulazak u LP i pobjedu protiv Milana, Rog koji je solidna alternativa, opet nista ne placamo, Kanga koji se može pokazati kao izvrstan, a i kao promašaj. a promasaji ZASAD Cordoba kojeg smo solidno platili i potencijalno se mozemo opeći, Oliveras koji je na posudbi koju ne placamo nista pretjerano, Mbuku koji također nije ništa pretjerano koštao i Filipović.

    Također, odabir Cannavara - neću još donositi sud, ali igra protiv Istre, Milana i Osijeka je bila izvrsna, no każem - prerano je.

    Nije neki suludi track record, ali nije ni stravično uništavanje kluba, smirimo malo emocije.

    Ako se klub nije unistio sa transferima Cabraje, Spikica, Leskovica, Atienwena, Doumbie, Bockaja i slicnih, nece ni od Cordobe i besplatnih Mbukua, Oliverasa i Filipovica.