• Dominik Livaković #40
    Prijatelju, inače dobro pišeš, ali jel bi bili prvaci ili ne sa ili bez Livakovića nećemo nikad znati, ali ono što znamo je da smo bili jedni od najdominantnijih prvaka u povijesti ove lige s Livakovićem na vratima, a zvati posudbu jednog od najboljih golmana svijeta ZA NULA EURA nepotrebnom, posudbom nakon koje je i krenula ova nezamisliva serija pobjeda je smiješno.
  • Ulaznice - aktualno
    billy-madison-1.jpg?w=1200&h=675&fit=crop

    napaćeni zonaši na južnoj tribini u subotu, slikovito
  • Ulaznice - aktualno
    Tribina jug će biti otvorena nakon što istekne rok školama koje su dobile priliku da dobiju određeni broj karata za djecu. Oni će do tog roka javiti koliko od ponuđenih karata će preuzeti, nakon tog se zna koliko je ostalo za jug i te će se pustiti u slobodnu prodaju.criticus

    Očekujem postove na Zoni uskoro - "Prodajem kartu jug, cijena dvije cole i tri kinder buena, javite se u inbox"
  • Shit of the day
    Postoji ta neka ideja da je biti dobar u Dinamu eonima lakše, pa samim time se umanjuje koliko je netko dobar jer je u Dinamu, jer je Dinamo toliko nadmoćno dobar jel.

    To se najbolje vidjelo s onom raspravom da je Puljić = Beljo jer teže je eto zabiti u Vukovaru. Pa zašto nisu rekli Puljić = Kane? Jer u Bayernu je jos lakse zabiti?

    Ta neka ideja da nitko nije toliko dobar jer igra u Dinamu mi strašno ide na kurac jer jedina istina je da je Dinamo toliko nadmoćan jer u njemu igraju NAJBOLJI IGRAČI, a ne da su ti igrači najbolji jer igraju u Dinamu.



    Kasno je, uvukao me...
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Brat ima dva stana u žetonima
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    pravo blago je u opisu videa gdje piše "KLUBSKI NAVIJAĆKI HIT IZ DIJASPORE"Keyser Soze

    ja sam doslovno prije koju godinu zaboravio kako se pjesma zove i napisao u chagpt "koja je pjesma klubski navijaćki hit iz dijaspore" jer mi se toliko to urezalo i dao mi je odmah taju tatka deluluksa
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Zato postoji Zona i Paggini da vas blagoslovi sve skupa

    Al najjače je kak je ubacio u outro i svoju drugu pjesmu Vatra i Voda
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Zna se koja je u startu svako prvenstvo jedina i najbolja, a često ju slušam i ostalim danima kad nije prvenstvo jer jednostavno mi govori toliko i o stvarima koje nisu vezane uz nogomet i repku

    Tatica Deluks

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Tu smo se jako popravili i sviđa mi se kako objave nisu vise robotske. Rade dobar balans između formalnih i ovakvih prc objavaGOAT

    Potpis potpuni, profili su nam baš "živi", jer ne znam koju drugu riječ iskoristiti, baš me zabavljaju objave i videi, pa onda bude, recimo, onih zajebancija s objavljivanjem u 1 ujutro što uvijek cijenim.

    Možda bih dodao još ovih videa gdje slušam igrače kako pričaju o ovome i onome kroz zajebanciju jer uvijek bude top, ali naravno da dečki imaju pametnijeg posla od snimanja videa za drustvene mreže
  • Ulaznice - aktualno
    @austrijanac

    satrat ću se i za vas trojicu
  • Transferi - rasprave
    Kak mozes bit mentor mladima koji su vec u tim godinama bolji nego kaj si ti ikad bio? 40 jari i vrhunac karijere RNK Split i polusezonu u Loksi. Koja to znanja taj covjek moze imat da pomogne nekom klincu koji zeli ostvarit ozbiljnu karijeru? Kao da je koji nisam imao iz matematike vise od 3 u srednjoj idem pomagat nekom maturantu da upadne na FER.NitkoBitan

    Kako trener koji nije bio vrhunski igrač može trenirati igrače koji su bolji s 20 nego što je on ikad bio?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija


    Ništa protiv dhgatea, samo mi je ta kombinacija uvijek smiješna, pogotovo kad je grb Hrvatske na prsima umjesto HNSa
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    I kotlovina, udri.KtcGoat

    I "ovi dečki su heroji kako ginu na terenu, tako se gine za HRVATSKU, nije bitno tko je dinamovac ili hajdukovac kad igra HRVATSKA" postovi
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Samo klobuk na glavu, dres s dhgatea i zaprešić boysi na repeatu