Puuuštaaaj!
Meni se fućka, godišnja je tu. Još dobim i džabe pivu haha — NKDZ86
Čabraji je nešto dobacio, treba imati igrače ko Ristovski u ekipi. Previše gospoštine na terenu ne valja, nije nikad valjalo pogotovo u ovakvim utakmicama. Volim igrače koji pokažu takav stav na terenu. — Mr Anderson
ma nije... Slab kontakt je meni izgledao.
Al s druge strane, ja očito nemam pojma, jer jedino meni nije jasno kako ono na h-vž nije penal. Čak i na njihovom forumu su pisali da nema penala... — Brusa
