• Transferi - rasprave
    Brodolom golova!
  • Transferi - rasprave
    nemoj bit poput politicara, drzavnika, novinara i zadrtih sportskih analiticara. Za njih je Cilic prilikom navodnog dopinga bosanac.
    A Cilic kad osvoji grand slam je proslavljeni hrvatski tenisac. (Cilic je nebitan, on je kao primjer ovdje, cak ga ne simpatiziram posebno zbog drugih stvari, istih i slicnih primjera ima na mase).
    U skladu s tim, zelim reci da Modric nije poslan na posudbu u BOSNU.
    Moze biti Hercegovinu, moze biti BiH. Nikako Bosnu.
    To je kao da netko navijacima dinama kaze kako su na sjeveru i zapadu Dalmatinci. Cak i gore. Osim iste mrznje, Hrvati se na sve moguce nacine obespravljuju u toj BOSNI(BiH) te osim sto teritorijalno zive tu, ne priznaju nista.
    Nemam nista protiv tebe, nista osobno, samo kazem jer to sve hrvate u BiH dobro dira.
    Zivio :)
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Petko, Bulat i Baturina.
    Nismo cak nikad imali ovako dobra 3 izvodjaca slobodnjaka :D
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    napisao sam malo optimisticno cca 15. Mora biti 13
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ako povratak kapetana zbog koga smo svi plakali, nece biti dovoljan za cca 15K protiv Belupa iducu subotu, onda gasi sve :)
  • Statut GNK Dinamo
    Ovo samo znaci da ide koalicija umrlog Barisica i picke mamiceve Zorica.
    Cim moze izici javno mumija i rec da od statuta sad nista, znaci da sigurno svakako ima vecinu sigurnu i cvrstu.
    Boze daj da grijesim
  • Transferi - rasprave
    pozabavi se ti klubom a ne covjekom koji na forumu, govori vezano za temu, j na kraju sve tocno. Wow. Jedino sto ugrozava je zdravlje tvoje baterije.
  • Transferi - rasprave
    ako to uradi, to je druga prica.
    Bilo bi jako gospodski od Petka, al opet, Ademi nece biti stalno prvotimac(valjda?) pa onda i nema to smisla.
  • Transferi - rasprave
    ako ne bude, jako debilan potez kluba. Tocka. Da ga sad smijene, nema smisla.
  • Transferi - rasprave
    @sanjinlego neki dan sam ga "branio" tu, ali decko sta je god rekao pogodio je, tj obistinilo se.
    Tema je nagadjanja, tracevi, tako da ne vidim problem da decko pise
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Nepopularno misljenje:
    Dolazak Ademia (igracki) ne dira me toliko.
    Obozavam ga, ikona, Bog sjevera i Dinama, ali.
    Ali, od emocija se ne zivi.
    Ne bih imao nista protiv da su te pare usmjerene u Petkovicev ugovor ili u neki od kljucnih transfera gdje smo skrtarili.
  • Transferi - rasprave
    Boze daj da ih odbiju.
    Pisao sam vec, Maro Katinic je za mene buduca stopercina i Dinama a i repke(mozda malo teze jer Sutalo i Guardiol ce zajedno iznijet narednih 7-10god.)
    Bas bas velike nade ulazem u njega.
  • Transferi - rasprave
    Sad pise Brazilca njegov klub ne pusta :D
    Jucer pisali svi klubovi se dogovorili, jos samo Dinamo sa igracem da detaljizira sve.
    Jos jedan primjer da se ne lozimo jer pisu gluposti svi
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    rezultat je jedino mjerilo. Bonus sto kao dinamov trener moras imati leprsavu, okomitu, napadacku igru i pobjedjivati uvjerljivo(ne moras moras, ali ono...) s tim da bi sada svi potpisali do kraja sve 1 0 pobjede jer je tako stanje.
    Ugl, mislim da ce Jakir to dobro posloziti, samo neka bude vodilja tekma sa RI :D
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ja se vise veselim Belupu nego ne znam da igramo sa Engleskom.
    Volim repku naravno, ali Dinamo je iznad svega.