Ima li nas jos, da ga ne diraju ove tekme reprezentacije ni 2%(iskreno ne znam ni s kim igramo mislim da je jedna Litva?) nego samo cekamo subotu iducu i belupo oooooo kad Vidovic zabije 2 gola :D
Fran Brodic u Dinamu je preslika prosle i ove sezone, rezultatski, igracki, europski, kako god.
Godinu i 2 dana razlike od
Dinamo 1:0 Chelsea
Do
Dinamo kupio Brodica
Hahahaha strasno
nije mi jasno sta ste se skacili Sanjina.
Po meni jedini od svih koji su imali neke informacije/poluinfo, traceve itd.nije smarao sa tim, a sve se obistinilo. Covjek ima nekog(ili je bas sve bubno i sve pogodio slucajno), i sta? A tako glasi i tema.
A nije smarao lik. Tako da ne bi se lose bilo skulirati. Btw.ne znam ni tko je ni sta je lik, samo sam upratio to.
hahahaha, top.
Jos jednom smo se dali navuci.
Ko naivni pubertetlija na izlasku kad ga cura pozdravi, kaze dodi na pice poslje. On sav uznemiren dodje, a ona ga pita broj od frenda :D
To smo mi he he
Ako dovedemo Brodica to ce biti tolika smijurija da nemam komentara.
Imamo Petka, Drmu, Kulu.
Ok ajde kao na posudbu ce.
Kakva posudba, kakvo kupovanje, za 4 mjeseca ga mozemo kupiti free. Sramota sramota