ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪xavier
    presli u ozujku, to zna svak. I navodno su opet bili dogovori jer je zoric napravio dosta ekipe, bili su cak blizu tamo. Ali su sada, valjda, sluzbeno ovamo.

    Nije ovo jasno?
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Pop corn
    presli u ozujku, to zna svak. I navodno su opet bili dogovori jer je zoric napravio dosta ekipe, bili su cak blizu tamo. Ali su sada, valjda, sluzbeno ovamo.
    ;)
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Mali Zeus
    da li ovih 7 iz redova navijaca ulazi direktno i "broje se"?
    Ili prvo bez njih treba kvorum da bi se verificirali?
    Sve je ovo teska zbunjoza :D
  • 1.HNL - 10. kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 01.10.2023. - 18.00h, Poljud
    ↪dinamozivivjecno
    iskreno sumnjam da ce Ademi poceti, nije jos u naj ritmu te ne vjerujem da ce bas dolje krenuti od 1.minute . Mislim da su Misic i Bulat 95% sigurni da sredinu terena, eventualno 5% dajem mogucnosti Ljubo u vezu a Mykha da ce startati na LB.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Pop corn
    jel moguce da ti je toliko dosadno i trollas satim glupostima?
    Ako ti je to pitanje, procitaj moje kom.od maloprije do sada vezano za tu temu, lijepo je vidljivo ;)
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪xavier
    ja iskreno mislim da se tu jos ne zna sta se sve dogadja, jer velika vecina njih ce dati sve za fotelju.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Nino Bule
    da, znam, jasno je.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪xavier
    mislis da ih nece biti sto nece doci?
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪xavier
    po njegovoj prici, obe strane svasta rade i da ih ne mal broj s obje strane nece doci. A mumija da cavrlja sa zoricem na dnevnoj bazi. Sta ima istine, sta nema Bog zna. I sta ce se do sutra izdogadjati samo Bog zna haha.
    Znam da su goluza i deveric sigurno presli na "nasu" stranu. Kao i da krznar sigurno nece doci.
    Po toj prici ofc.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪xavier
    haha, a zakljucak ti je top.
    Mozda sam rodbinski odnedavno povezan, sinoc bio na rodjendanu i natezao pricu na to. I dobro je nategao ;) Da bi danas cuo svasta, sa te mamiceve strane koja laje i na svoju stranu. I to ne malo :)
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪xavier
    pardon, skupstinar.
    To sto si napisao je jasno.
    A i ovo sto sam ja napisao je jasno.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Vise ih je napustilo
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪xavier
    koji? Zar nije vise ih ako me sjecanje sluzi
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ne znam jel ide u ovu temu, al ajde.
    Evo idu informacije iz prve ruke(nisam insajder inace haha, ali sada prenosim bas iz prve ruke).
    Danas sam pricao 35min telefonski sa jednim od povjerenika.
    Ukratko, stvari su totalno van kontrole sto se tice skupstine sutra.
    Konkretno on(mislim da je razumljivo zasto necu reci o kome se tocno radi) nece izici na skupstinu sutra.
    Prosli saziv ju je napustio jer mu je bilo naredjeno.
    Sada je sam na li-la(sto se tice strana) ali kaze da je prethodnih dana i tjedana dobio mnogo prijetnji oko skupstine - od OBE STRANE, tako da eto izici nece. I kaze da ih zna par sto sigurno nece izici sutra, iz istih razloga.
    Eto tako, Boze nam pomozi sutra.
    (Btw.oprostite sto/ako kvarim idilu od petarde veceras, ali znamo da je sutra prebitan dan).
  • HNL - 9.kolo - Rudeš - Dinamo Zagreb - 24.09.2023. - 19:15h, Kranjčevićeva, Zagreb
    Svaka cast svima, ali sta je Jakir uradio od Dinama i Drmica za mjesec dana, majko moja :D
Home » Georg Koch
More Comments

Georg Koch

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo