Shop & Web Shop Ja se nadam da će nova vlast i novi dobavljač opreme, nešto učiniti po pitanju cijena. Jer koliko god netko volio ovaj klub, cijene nisu za svačiji džep. Pitanje se postavlja je li bolje prodati 50 majica po 20€ ili 25 majica po 40€, iznos prihoda je isti.
Ja primjerice si dosta toga mogu priuštiti, ali ne sve. Ne izlazim iz kuće bez službenog obilježja. A puno ljudi si ne moze ni običnu majicu priuštiti, pogotovo za djecu, zimske stvari neću mi spominjati.
Smatram da bi klub trebao ići na nizu cijenu sa prodajom, tako da još više poveže navijače sa sobom.