ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Shop & Web Shop
    Ja se nadam da će nova vlast i novi dobavljač opreme, nešto učiniti po pitanju cijena. Jer koliko god netko volio ovaj klub, cijene nisu za svačiji džep. Pitanje se postavlja je li bolje prodati 50 majica po 20€ ili 25 majica po 40€, iznos prihoda je isti.
    Ja primjerice si dosta toga mogu priuštiti, ali ne sve. Ne izlazim iz kuće bez službenog obilježja. A puno ljudi si ne moze ni običnu majicu priuštiti, pogotovo za djecu, zimske stvari neću mi spominjati.
    Smatram da bi klub trebao ići na nizu cijenu sa prodajom, tako da još više poveže navijače sa sobom.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Čestitam svima! Ovoliko muških suza na jednom mjestu! Volim te Dinamooooo
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Cijelim putem za ZG...dođi pod zapad, Dinamo te treba!

    Došao je i taj dan!
  • 1.HNL 2023./2024.
    Nije nam nitko kriv što smo izgubili bodove od Gorice. Ali da njihov golman protiv nas postane Manuel Neuer, a protiv njih izgleda kao netko što je prvi put stao na gol.
  • Ulaznice - aktualno
    Mislim da posjeta ovisi o događanjima na skupštini. Ako Zeko pobijedi, mogao bi server od ulaznica.hr pasti i veliki red na karatani biti.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Nadam se da će Zagreb i okolica doći sutra pod Zapad. Ja se mogu organizirati da večeras krenem za ZG iz Karlsruhea u Njemačkoj i da se vratim ponedjeljak ujutro u 6 na posao. Nadam se da većina iz okolice može preskočiti ručak i pojavit se ispod zapada.

    Kao što je kolega napisao, puno nas smo bili djeca, te 2000.g. Ali sad imamo priliku sa našom generacijom pisati povijest!
  • 1.HNL - 25.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.03.2024. - 17:30h, Stadion Opus Arena, Osijek
    https://streamable.com/0ayu96

    Nadam se da radi link
  • 1.HNL - 25.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.03.2024. - 17:30h, Stadion Opus Arena, Osijek
    ↪Paggini


    Meni je izgledalo kao dobro gaženje po stopalu. Nažalost samo sam jednom vidio tu snimku, na prvu sam čak očekivao VAR, jer je to prekršaj na igraču sa loptom.

    Sad sam opet pogledao snimku. Čisto gaženje.
  • 1.HNL - 25.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.03.2024. - 17:30h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Jesam li ja jedini koji je u ponovljenoj snimci vidio da je on nagazen bio? Nije da ga branim, sa svojom kvalitetom je mogao i trebao bolje u toj situaciji, a i u puno drugih.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Meni je nakon trazenog novog pina, unutar 2min došlo.

    Dinamovska dužnost obavljena

    Sretan kao malo dijete, nakon godina borbe, crnih lista, negative.

    Sretan što sam Dinamovac i cijelo vrijeme na pravoj strani istine i povijesti!

    Dinamovo proljeće! Tj stoljeće!
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪superhik


    Vrtim aplikaciju cijelo vrijeme i ništa.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Šta se događa ako email ne dođe? Jer me živci već peru, jer ništa ne stiže.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Ja još nisam dobio nikakav email. Prošlo je već preko 8min
  • 1.HNL 2023./2024.
    Je li može netko link dati?
  • Hrvatski nogometni kup 2023./24.
    Kako će Kaneko razmontirati desnu stranu protiv Hajduka na Poljudu :lol:
Home » T90d
More Comments

T90d

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo