Prije da će osmica bit kapitalac , jer koja god da dođe šestica bit će zamjena Mišiću , a mi Igramo samo sa jednim zadnjim veznim i dvije isturene osmice.
Presmjesno da se ovdje vrte stalno Morelos, Agoume , Despodov itd.. — CastAway1986
tamo itekako ima materija za Dinamo (Labrovic, Pasalic, Ivanovic , Selahi..) — CastAway1986
Osim Labrovića niko nije igrač za Dinamo trenutno... A Ivanović i Pasalic imaju doslovno 6 utakmica u ozbiljnom ranku nogometa. (Ne računam 3 njemačku...) Dinamo se mora i hoće okrenuti igrači poput Morelosa , Agoumea.... Nama ljestvica mora biti 2-3 koplja iznad HNL-a... U HNLu trenutno nema igrača koji bi igrali u Dinamo prvih 11 (Osim Labrovića) čak ni livaja.
Za 5€ dobitak 160€.
Hibernian zicer slabo je škotsko prvenstvo Aston Villa top ekipa.
Galata ima jebenu ekipu , a Molde 4 u Norveškom prvenstvu , mislio sam i tu hendikep (5,00) al' se neću kockat.
Slavija 1,20 kvota, Zorya ima nekih financijskih problema.
Fiorentina na muda.
Mislim da će Sheriff pokidat ove, ovo su konobari sa puno sreće.
Mal ulog pa da probam...