Plettenberg je ovaj prijelazni rok pogodio više transfera od Fabrizia... Al ako su još neki klubovi iz liga petica zainteresirani teško da dođe kod nas...
Ako je istina da Jakir neće Kaneka ok... Al' baš me zanima oće Lesički sad pisat da je Šimić dobro postupio što je doveo Kaneka samo na posudbu bez potrebe za otkup .. Nije da branim Šimića, ni on nije ništa pokazao ovaj transfer rok, al sere po njemu Lesički kao nikad.
Treba mu dat podršku , nije lako odigrat nakon godinu utakmicu... A ovi koji pljuju Perića nek legnu na leđa i da probaju kolko najviše mogu pljunit u zrak. Perić najzahvalniji igrač Dinama ikad.