Plavi Agent je idiot, ne treba ga ni spominjati ko relevantnog... Jučer je izjavio da Kule neće biti na spisku za Europu, pa danas brže bolje obrisao story...
Mene zanima koji je to mozak moze smislit , kako nekome dođe na pamet, da kupe Brodića i da ga proslijede Lokomotivi? Jedino ima smisla da nam oproste par rata za Stojkovića zbog ozljede.
Najveći kapitalac bi bio da Vidović uspije kao Baturina prošle sezone , da na kraju sezone vrijedi 15-20 milijuna... A ove panic buy igrače zadnjih 15 minuta prije kraj prijelaznog roka nema smisla ni komentirati.