ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪Mihaljević
    gasi sve
  • Transferi - rasprave
    ↪Chempers
    daleko od toga da smo fantastični , i naravno da treba svježe krvi . Ja sam se referirao na odvratno vrijeđanje Marica , kao da je prodao Baturinu i Sucica , a doveo igrace iz kustosije . I kad se gleda cijelokupni njegov posao dosada, solidna trojka .

    Šta se kreveljis ? Ima sigurno potencijala da bude udarno krilo Dinama .
  • Transferi - rasprave
    ↪Socrates
    kako te nije sramota i sve vas koji pišu gadarije za Marica .

    Doveo je :

    Marka Pjacu , najbolje lijevo krilo u HNL -u sto i pokazuje trenutno .

    Otkupio Kacavendu , sto se pokazuje i još će se pokazat da je top potez . ( ne znam koliko bi vas to napravili u datom momentu )

    Filipovica kao trećeg golmana , bolje imat njega za trećeg nego Krkalica .

    Čavlina -otkup i posudba u Osijek , top potez !(ispalo je tako kako je )

    Torrente - Mladi Španjolac , došao besplatno , odigrao super utakmice u LP. (Moguća zarada na njemu )

    Cordoba - 100 % sam siguran da bude novi Soudani

    Mbuku - sasvim solidan

    Mmae - izgledao je jako dobro prvih par utakmica , to sto je promaja je svakoga iznenadilo.

    Oliveras - to mu je flop .

    Nije doveo napadača i beka , ok vjerovatno je u dogovoru sa bivšim trenerom računao da će to pokrivat mbuku ili pjaca , a beka Perkovic i Ogi.
    Isto tako svi smo mislili da ćemo u ovo vrijeme već bit 15 bodova plus . Nemojmo se lagati .
  • Dario Špikić #77
    Kakav god da je (a nije za Dinamo ) ne bih ga htio u nekom drugom klubu u HNL -u
  • 1.HNL 2024./2025.
    Sva sreća pa su ostali jazavci pa ne koriste .
  • Petar Bočkaj #12
    Vratio se Pero
  • Novi trener Dinama #4
    Ne znam zašto imam osjećaj da će Torrente i Pjaca najvise profitirat kod Bjelice .
    Mislim da će od Torrentea napravit zahvalnoga stopera kao onda sto je uradio sa Pericem.
    A od Pjace očekujem da bude Pjaca i udarno krilo repke
  • Novi trener Dinama #3
    U vezi Nene me jedino brine odnos s nevisticem, tj oce li ga izgladiti
  • 1.HNL - 5. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 01.09.2024. - 20.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    ↪Daliban
    ne mozes igrat kako nam odgovara kad nemas u kadru 5 bekova a 6. se tek oporavio
  • 1.HNL - 5. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 01.09.2024. - 20.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    ↪Daliban
    nije to ta ekipa od prije tri dana , vec ekipa koja ima boljeg napadaca u prvi 11 nego prije tri dana . Istina da je losa igra danas , al nerealno je ocekivat da ce Dinamo uvijek bit na 100% .
    Uz mozda vise rotacija i svjezine danas dobili bi ih . Al nismo i nosimo bod . I igraci skupa sa stozerom idu na reprezetativnu stanku na prvom mjestu lige i ulaskom u ligu prvaka . I to je jedino bitno .
  • 1.HNL - 5. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 01.09.2024. - 20.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    ↪Daliban
    odigrali smo remi u gostima protiv viceprvaka hnl .
  • 1.HNL - 5. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 01.09.2024. - 20.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    ↪Mlađi referent
    za ove sto seru nek procitaju ovaj komentar
    ↪Daliban
    ne seri
    ↪Miro Vugrinec
    ne seri
    ↪Marquis Manners
    ne seri
  • Bivši Igrači & Treneri
    Orsa u prvih 11
  • Trener - Sergej Jakirović
    Blize golu je bio pokusaj Mmae sa centra i vratnica Baturine nego pola njihovih udaraca
  • Trener - Sergej Jakirović
    ↪Paggini
    njihova teorija je da su Azeri zabili jedan gol od onih sansi mi bi bili tipa : oh ne sad cemo branit ovih 1:1.
    Kladim se da su zabili za 1:1 , razvalili bi ih 5:1 .
Home » Dinamouberalles
More Comments

Dinamouberalles

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo