• 1.HNL 2026./2027.
    Jednom će netko pokucati na vrata i izaći će sve na vidjelo. A mi ćemo ovdje lijepiti memee "I used to pray for times like these".

    Jedva čekam
  • Bivši Igrači & Treneri
    Jel on to u kopačkama gleda utakmicu
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Nekako mi miriše na 3,4 gola Švice danas.hardek

    Jel ispratio netko? Grozota od utakmice do 70. minute
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Švicarska je tako jebeno dosadna ekipa. Ljudi imaju Ndoyea i Embola gore a igraju kontrolirani nogomet bez tranzicija. Samo posjed i polako s lijeve na desnu stranu dok ne probiju po strani i onda niska lopta peterac.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Druga utakmica zaredom da Švica dominira ali se muče s realizacijom. Bosna izgleda grozno za sad
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Nekako mi miriše na 3,4 gola Švice danas.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nama su Englezi zabili 4 gola jučer, od toga 0 iz igre na postavljenu obranu. Pobjedili smo sami sebe sa užasnom igrom u obrani, daleko od igrača, ostavljali smo Gvardiola samog da brani 40 metara prostora.

    Ono što ne kužim je zašto smo mi uopće išli na 3 odiza za engleze? Znali smo da se Kane spušta praktički do stopera po loptu, i Vušković ga prati di god ide. Istu stvar mogao je raditi veznjak u 4-3-3 a bili bi puno kompaktniji na bokovima. Ovako smo samo dolazili u situacije da njihova krila napadaju prostor iza leđa naših wing-bekova i sa brzinom ubijaju naše stopere. 2 veznjaka smo imali od kojih je 1 pratio Judu po cijelom terenu.

    Što više razmišljam o utakmici, manje stvari mi ima smisla
  • Transferi - rasprave
    Peretz je tip veznjaka koji će se puno lakše i bolje uklopit kod nas nego recimo Ljubičić. Tehnički potkovan i (nogometno) inteligentan, ne sumnjam da može biti ovogodišnji Zajc
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Pogledao pred spavanje Gana Panama 30 minuta. Kae ovo frende...

    30 minuta Semenyo kao najbolji igrač reprezentacije nije dirao loptu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    sjeti se kako su razapinjali Gvardiola nakon Eura 2021Ljubo

    Razapinjali su ga ljudi koji su bili oslobođeni tjelesnog. Kombinacija Joškovih fizikalija i tehničkih sposobnosti je elitni rang. Vušković nije loš, ali čini mi se kao da želi ostaviti dojam nekog ležernog lika na terenu što je veliki alarm za stopera. Kao da gledam Olisea na stoperu
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    mene malo podsjeća kao Gvardiol na Euru 2021. mlad i talentiran igrač kojeg loš izbornik stavlja u vatru prerano i stavlja prevelika očekivanja na njega.Ljubo

    Usporediti Joška sa Vuškovićem je kao da Brozovića usporediš sa Tinom Svenom Sušićem
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Čestitke englezima, samljeli nas ljudi u prvih 20 min drugog poluvremena. Rezultat ko rezultat nije problem, problem je što je Zlajo slagao popis za 3-5-2 a sad se jasno vidjelo da mi to ne možemo igrat.

    Sad smo prisiljeni igrati 4-3-3 sa jednim bekom, 2 krila i 8 ofenzivnih veznjaka u rosteru.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Niti jednu tranziciju nismo spriječili faulom. Nevjerovatno
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ubili nas ljudi u drugom poluvremenu. Imamo sreće da gubimo samo 1 razlike
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ajde da je neki impresionirani klinac u pitanju, ali Modrić da odigra onakvih 10 minuta na početku ovakve utakmice... možda je vrime