• HNL - 29. kolo - Dinamo Zagreb vs. Osijek - 12.04.2025. - 18:45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Super je pobjediti ali ne treba živjet u oblacima. Danas smo jako lako nakon 5 minuta mogli biti u rezultatskom zaostatku. A onda ide nervoza, par promašaja i ko zna kako bi tekma završila. Jedina razlika je što danas protivnik nije zabio svoju prvu priliku

    Meni stvarno nije jasno kako je moguće da svaku utakmicu započinjemo sa zicerom za protivnika.
  • Martin Baturina #10
    Nitko ne sumnja u njegovu kvalitetu. Problem je što je ne pokazuje dovoljno često. Fruk nosi Rijeku iz kola u kolo, Bati se pojavi na tekmu dvije pa ga nema na mapi 3 utakmice
  • HNL - 29. kolo - Dinamo Zagreb vs. Osijek - 12.04.2025. - 18:45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ja ne kužim da ima i dalje ljudi kojima je Kanga trn u oku i misle da je Kule bolji fit za ovu ekipu. U prvom poluvremenu oslobodio prostor Sučiću za gol, izborio čisti crveni koji je iz nekog razloga žuti i bacio RPGa petom u gol šansu.

    Ostalo sve je otprilike isto što gledamo cijele sezone. Na postavljenu obranu jako teško stvaramo šanse dok iz tranzicije zbog Baturinine kvalitete prijetimo opasno. Svaki protivniči korner je i dalje pola gola, svaka protivnička tranzicija također. Lako se moglo desit da opet u utakmicu uđemo sa rezultatskim zaostatkom
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Svaka čast svima vama koji imate tu moć nadati se nečemu nakon današnjeg presa. Mene možeš zajebat 67 puta u jednoj sezoni al 68 put se nedam. Dok ne vidim da su svih 8 utakmica do kraja pobjedili ne vjerujem nikome i ničemu.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Mi se više nikad ne smijemo smijati ni jednom konkurentu u ligi.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Pročitao na Zoni da Baturinin čale u kafiću drži prodike zlatnoj lopti i poništio let na Ryan airu...
  • Transferi - rasprave
    Ne samo da je potreban remont od jedno 10 igrača van i 5(dobrih) igrača unutra, nego je upitno i šta ćemo imati na raspolaganju u kasici prasici. Ne treba zaboraviti da smo već na zimu iskreširali za Galešića 3,5 milja i za Belcara parsto tisuća za posudbu. Europe mozda ima mozda nema a ako i ima to će biti Konferencijska u kojoj veliku lovu dić ne možeš, a Baturina po svemu sudeći teško da će doseći cifre kojima smo se nadali.

    Teški mi je zamisliti scenariji u kojem mi na ljeto imamo više od 4,5 milja eura za transfere.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Kakva je ovo sezona stari moj. S rezultatske strane mogu prihvatit kiks sezonu, al sve ovo ostalo oko kluba...

    Teško je ne primijetiti sličnost u našoj ovoj sezoni sa zadnjih 20 godina onih koje mrzimo. Ogromna ljaga je bačena na ime Dinamo koliko god mi to i na koji god način htjeli spinat. Otvaram Zonu i medije s grčem u želucu jer znam da ću naletit na neko sranje opet. Baš teška vremena, al optimist u meni se nada da se ovakve stvari moraju desit da bi se desio novi razvoj...
  • Ronaël Pierre-Gabriel #18
    Mikić do kraja sezone molim lijepo
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ova sezona me dovela do toga da više nisam ni tužan nakon poraza. Totalna praznina je u meni jer sam svjestan da ova ekipa iz nekog razloga ne može više od ovoga.

    Fizički djelujemo kao da smo na jednom treningu tjedno, tehnički niti toliko. Istra je obrisala pod s nama danas.

    Govorio sam na temi HNL o malom Mauriću, dečko je prožvakao naš srednji red satkan od seniorskih reprezentativaca hrvatske. Valinčić i Rozić dva igrača koja su bila u omladinskog pogonu ali fizikalije se kod nas nikad nisu pretjerano cjenile pa su ostali ispod crte. A mi igramo turbo folk nogomet sa sporim bekovima, sporim krilima, sporim veznim redom i sporim napadačem. I onda se pitamo, zašto ovo ne funkcionira?

    Već dugo vremena postoji ona fraza "danas svi igraju nogomet" ali nikada to nije bila veća istina nego u ovom trenutku. Nije Istra izmislila nikakvu toplu vodu, ekipa složena da igra moderni nogomet, puno fizički moćnih igrača + u svakoj liniji imaju jednog tehnički jako dobro potkovanog igrača.

    Post je duži nego što sam planirao ali eto tok misli je išao tako. Mnogi će kriviti Cannavara danas, i što se mene tiče može on otići ali problemi ove ekipe neće zbog toga nestati. Naslov je izgubljen a ova ekipa treba najveći remont u povijesti, minimum 10 igrača mora otići na ljeto a možda i više. Jedino što bi volio do kraja sezone je što je više minuta moguće za malog Jakira i Mikića da se barem nećemu imamo za veselit
  • 1.HNL 2024./2025.

    Depresivno
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Stvarno ne znam kako biti optimističan trenutno. Idući vikend igramo u Puli protiv Istre koja je budimo realni jedna od boljih ekipa u ovoj polusezoni. Zadnji poraz na domaćem terenu su doživjeli 22.11 protiv Slavena. Mi kako ove sezone izgledamo na gostovanjima ja ne vidim ništa što ukazuje da mi tu utakmicu realno trebamo pobjedit.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Jednostavno Šibenik ima daleko najmanje individualne kvalitete od svih ekipa u ligi. Čudo je da su uzeli Rijeci bod na Rujevici
  • 1.HNL 2024./2025.
    Ko god je na VARu treba dobit izgon iz suđenja nogometa
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Po ovom što se da pročitat radije bi Portugalca. Bobić koliko je meni poznato nije sudjelovao u nekim projektima stvaranja igrača i rada s mladim igračima što je nama najvažnije. Al opet kažem ne znam toliko o njegovom radu pa nek me netko ispravi ako sam u krivu