ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma tko je to izvalio? — Zagi

    Screenshot-20260624-020324-Sofascore.jpg
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dajem ruku da ulazi Budimir na poluvremenu
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma od kada je prešao u CIty. Nije to to — Zagi

    Zagi dobar si mi, ali ovo je baš mišljenje utemeljeno nedavnim događanjima. Pa Joško je bio ponajbolji lijevi bek na svijetu prošle godine.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Znao sam da ćemo ovisiti o Baturini na ovom prvenstvu. Nisam mislio da će biti u ovolikoj mjeri
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jbt Gvardiol ispada kao ratkapa. — Nogo

    Perišić se ubija od pomoći kao i protiv engleza
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Po svemu sudeći taktika je čim lopta dođe na krilo bubanje u 16 metara. Zašto onda Budimir kao najbolji napadač što se igre glavom tiče nije u igri
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Gana nas je ogolila kao "vibes" ekipu. Mi se tješimo s time da je naša utakmica "najzabavnija" do sad na prvenstvu iako smo primili 4 komada.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne kužim postavu iskreno. Kova nije fizički spreman da odigra 2 utakmice u 3 dana, a Modrić je prestar za to. Ko će igrati u paru s Sučićem protiv Gane? Logičnije je bilo staviti Peru i Matea danas i imati svježeg Modrića za 3 dana.

    O Pongračiću neću trošiti riječi. Meni osobno je Galešić bolji od njega
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Nije fer prema Ronaldu uspoređivati ga s Messijem. Ronaldo je vanserijski nogometaš, Messi je jednostavno vanzemaljac.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Meni osobno jedna od najlošijih utakmica na prvenstvu koje sam gledao.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ja sam tek sad vidio da jedini igrač tovara koji može postić cijenu iznad 5 milja eura (Pukstas), ima ugovor na još godinu dana. :lol:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ljudi ne razumiju koliko je teško prodati golmana za poštene novce. Rijeka se zajebala jer ga je trebala prodat prošlo ljeto i vjerovatno bi dobili oko milju eura.

    Golmani jednostavno nisu atraktivni na tržištu jer nikome nije problem uzeti 37. godišnjaka na 2,3 godine za male novce. Evo Inter koji je prodao Onanu i doveo Sommera.

    Na kraju krajeva, mi smo prodali možda i najboljeg golmana sa zadnjeg svjetskog prvenstva za 5-6 milja eura. Stavi to u kontekst da smo imali najboljeg recimo veznjaka na prvenstvu, pa prodao bi se za barem 20,30 milja eura.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Sve formacije sa 3 odiza se pokazuju jako lošima na ovom prvenstvu
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    "Napusta brod koji Thune". — NitkoBitan

    Ispravio sam te
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    bome suci na ovom prvenstvu jako dobri — miro

    Meni su za sada najgori suci europljani.
Home » hardek
More Comments

hardek

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo