1.HNL 2026./2027. Ljudi ne razumiju koliko je teško prodati golmana za poštene novce. Rijeka se zajebala jer ga je trebala prodat prošlo ljeto i vjerovatno bi dobili oko milju eura.
Golmani jednostavno nisu atraktivni na tržištu jer nikome nije problem uzeti 37. godišnjaka na 2,3 godine za male novce. Evo Inter koji je prodao Onanu i doveo Sommera.
Na kraju krajeva, mi smo prodali možda i najboljeg golmana sa zadnjeg svjetskog prvenstva za 5-6 milja eura. Stavi to u kontekst da smo imali najboljeg recimo veznjaka na prvenstvu, pa prodao bi se za barem 20,30 milja eura.